1

Czy Test wiedzy SKO może być inspiracją do napisania wiersza?
Przeczytaj rymowankę i zgadnij, o której szkole mowa :-)
18
Blog SKO

SKO Straduny

SKO Straduny

Witamy na blogu SKO SP im. Jana Pawła II w Stradunach. Nasza szkoła znajduje się w pięknej miejscowości, malowniczo położonej nad rzeką Ełk i Jeziorem Straduńskim. Na blogu przedstawimy najważniejsze wydarzenia z życia naszej szkoły oraz informacje o działalności SKO w naszej placówce. Serdecznie zapraszamy.

Ballada o bochenku chleba

W naszej szkole odchodzony jest " Tydzień chleba." Zespół ds promocji zdrowia opracował szereg działań związanych z tym wydarzeniem.

1

Wróżby i zabawa

Dzisiaj w naszej szkole odbyły się andrzejki. Każda sala została pięknie przygotowana a korytarz udekorowany kolorowymi balonami. To znak- iż zabawę czas zacząć.

0

Dzień Życzliwości

Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień w 2016 roku przypada na 21 listopada. Główne założenie to promowanie idei pokoju na całym świecie poprzez okazywanie przyjaznych emocji. Aby włączyć się w obchody święta wystarczy się uśmiechnąć i być uprzejmym dla innych.

2

Konkurs nr 3

Opiekun SKO serdecznie zaprasza do udziału w konkursie : Bystre główki mamy, zagadki, krzyżówki, rebusy o oszczędzaniu sprawnie układamy.

0

Makulatura

Zbieramy makulaturę przez cały rok a następnie...

0

Noc na Łysej Górze

W poniedziałek gościliśmy ponownie przedstawicieli Agencji Muzycznej. Tym razem poznaliśmy wygląd oraz brzmienie fagotu oraz puzonu.

0

Śniadanie daje moc

Po raz kolejny wzięliśmy udział w tej akcji.

0
1