1

Jak rozpoznać spoofing telefoniczny?
Spoofing to oszustwo, które polega na podszywaniu się pod wybraną osobę, firmę lub instytucję w celu uzyskania ważnych informacji np. umożliwiających dostęp do konta bankowego czy poczty e-mail.
4
Blog SKO

SKO Straduny

SKO Straduny

Witamy na blogu SKO SP im. Jana Pawła II w Stradunach. Nasza szkoła znajduje się w pięknej miejscowości, malowniczo położonej nad rzeką Ełk i Jeziorem Straduńskim. Na blogu przedstawimy najważniejsze wydarzenia z życia naszej szkoły oraz informacje o działalności SKO w naszej placówce. Serdecznie zapraszamy.

Pachnący chlebek

W listopadzie nasza szkoła brała udział w przedsięwzięciu „Tydzień chleba”. Inicjatywa ta została zapoczątkowana przez Fundację Dobrego Życia i objęta jest patronatem Ministerstwa Edukacji. Nasza szkoła przystąpiła ponownie do akcji.

2

Andrzejki

Do SKO należymy, przyszłość w andrzejki wróżymy!

0

Wizyta w teatrze

26 listopada dzięki uprzejmości Banku PKO BP uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II udali się na wycieczkę do Warszawy.

0

Komiks

Opiekun SKO serdecznie zaprasza uczniów klas I- VI SP do wzięcia udziału w konkursie plastyczno - literackim: „ Przygody Żyrafy Lokatki ”w formie komiksu.

0

Auto z logo SKO

Kolejny konkurs ogłoszony przez opiekuna SKO.

0

Akcja

Jak co roku, tak i teraz wzięliśmy udział w akcji " Śniadanie daje moc."

0

Spotkania muzyczne

03 listopada ponownie odwiedzili nas przedstawiciele Agencji MAT. Tym razem zapoznali nas z waltornią.

3
1