1

Ile butelek PET potrzeba, aby wyprodukować bluzę z polaru?
Każdy z nas wie, że śmieci trzeba posegregować i wrzucić do odpowiednio oznakowanych koszy. Co dzieje się z posegregowanymi odpadami?
3
Blog SKO

SKO Straduny

SKO Straduny

Witamy na blogu SKO SP im. Jana Pawła II w Stradunach. Nasza szkoła znajduje się w pięknej miejscowości, malowniczo położonej nad rzeką Ełk i Jeziorem Straduńskim. Na blogu przedstawimy najważniejsze wydarzenia z życia naszej szkoły oraz informacje o działalności SKO w naszej placówce. Serdecznie zapraszamy.

Andrzejkowe wróżby

Tradycje wróżb andrzejkowych przetrwały do naszych czasów. Obecnie andrzejki są wesołym spotkaniem towarzyskim, wspaniałą zabawą, dostarczającą wielu przeżyć i emocji. Dzięki niej możemy kultywować tradycje ludowe, bowiem to co stare w tradycji andrzejkowej harmonijnie splata się z tym, co w naszej ...

8

Akcja " Góra Grosza"

Ruszyła kolejna edycja akcji " Góra Grosza" Przedstawiciele SKO ogłaszali jej początek poszczególnym klasom, wręczając specjalne ogłoszenia. Natomiast na korytarzach zawisły plakaty promujące i informujące o tej akcji.

1

Konkurs literacki- SKO to jest to !

Do dnia 20 listopada można było przekazać opiekunowi SKO samodzielnie ułożony wiersz o oszczędzaniu.

0

Śmieciosztuka

Już po raz kolejny w naszej szkole organizowany jest konkurs Śmieciosztuka. Tym razem należało wykonać zabawkę.

1

Lubimy czytać.

SKO co roku wspiera działania podejmowane przez bibliotekę szkolną. Szczególnie popiera tych, którzy biorą udział w konkursach czytelniczych.

2

Pamiętajcie- śniadanie zawsze jadajcie!

Już po raz kolejny wzięliśmy udział w akcji " Śniadanie daje moc" Patronat honorowy nad programem objęli: Rzecznik Praw Dziecka, Ośrodek Rozwoju Edukacji oraz 13 kuratoriów oświaty.

9

Spacer przedstawicieli SKO po klasach

Po klasach się przechadzamy, do udziału w konkursie wszystkich członków SKO serdecznie zapraszamy.

0

Wręczenie nagród - konkursy SKO

Dnia 07 listopada nastąpiło wręczenie nagród uczestnikom biorącym udział w konkursach SKO.

2
1