1

Jak rozpoznać spoofing telefoniczny?
Spoofing to oszustwo, które polega na podszywaniu się pod wybraną osobę, firmę lub instytucję w celu uzyskania ważnych informacji np. umożliwiających dostęp do konta bankowego czy poczty e-mail.
5
Blog SKO

SKO Straduny

SKO Straduny

Witamy na blogu SKO SP im. Jana Pawła II w Stradunach. Nasza szkoła znajduje się w pięknej miejscowości, malowniczo położonej nad rzeką Ełk i Jeziorem Straduńskim. Na blogu przedstawimy najważniejsze wydarzenia z życia naszej szkoły oraz informacje o działalności SKO w naszej placówce. Serdecznie zapraszamy.

Zabawa choinkowa

Mikołaju usiądź z nami wkoło , zabawimy się wesoło . Zatańczymy wokoło choinki, chłopcy i dziewczynki. Zaklaszczemy, zaśpiewamy i prezenty wszystkim damy.

1

Uzbieraliśmy 228, 35 zł

W tegorocznej akcji Góra Grosza uzbieraliśmy 228 zł 35 gr. Pieniążki zostały wysłane na adres fundacji.

3

Wręczenie nagród - konkursy SKO 2013/2014

Dnia 13 stycznia odbył się apel, na którym wręczono nagrody laureatom i uczestnikom konkursów SKO.

1

Konkurs SKO związany z karnawałem.

Cele konkursu : • promowanie SKO • rozwijanie wyobraźni • rozwijanie postaw twórczych Do konkursu może przystąpić każdy uczeń Szkoły Podstawowej w Stradunach. Konkurs polega na przygotowaniu przez Uczestnika modelu maski karnawałowej.Pomysł konkursu został zaczerpnięty z Poradnika Ekonomiczn ...

0

Konkurs czytelniczy - SKO sponsorem...

W dniu 17.01.2014 roku w Zespole Szkół Samorządowych w Stradunach odbył się konkurs czytelniczy poświęcony serii „Dary Anioła” Cassandry Clare (obejmującej tytuły: „Miasto Kości”, „Miasto popiołów”, „Miasto szkła”), organizowany przez bibliotekarza szkolnego Beatę Chmielewską i pracownika Filii bib ...

0
1