1

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
10
Blog SKO

SP Damno z finansami NA TY

SP Damno z finansami NA TY

Na naszym blogu prezentowane są działania Uczniów, którzy biorą udział w zajęciach innowacyjnych "Z FINANSAMI NA TY". Uczniowie klas V i VI wchodząc w tajniki świata finansów kształtują swoją świadomość ekonomiczną. Zajęcia pokazują Uczniom, że FINANSE nie są wyłącznie dla specjalistów, ale stanowią ważny element w życiu każdego zwykłego obywatela. Im więcej o nich wiemy - tym spokojniej żyjemy! Innowację opracowano w oparciu o materiały SKO PKO Banku Polskiego.

Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt!

3

Bezpieczeństwo w sieci

Jak uchronić się przed zagrożeniami związanymi z nieostrożnym korzystaniem z Internetu?

2

Światowy Dzień Oszczędzania

Apel z okazji Światowego Dnia Oszczędzania uważamy za udany :)

2

Oszczędzanie oszczędzaniem, ale trzeba jakoś żyć :)

Kiedy wspólnie z uczestnikami Innowacji "Z FINANSAMI NA TY" Przygotowywaliśmy się do organizacji apelu z okazji ŚWIATOWEGO DNIA OSZCZĘDZANIA natknęliśmy się na ciekawy skecz kabaretowy. Zachęcamy do zapoznania się ze skeczem kabaretu WEŹRZESZ PT. "RODZINA OSZCZĘDNA" :)

1

Co to jest barter?

Barter- czyli jak zapłacić bez pieniędzy?

10

Wydawać czy oszczędzać- oto jest pytanie!

Na zajęciach z finansów zastanawialiśmy się czy lepiej jest wydawać czy jednak oszczędzać. Zobaczcie co z tego wynikło :)

3

Poznajemy Szkolne Blogi

Nasi Uczniowie podczas zajęć o finansach coraz bliżej poznają platformę Szkolne Blogi przygotowaną przez PKO Bank Polski. Może i Ty zaczniesz blogową przygodę i pomożesz nam współtworzyć bloga?

3

Jakiego władcę noszę w portfelu?

Na zajęciach innowacyjnych "Z FINANSAMI NA TY" uczniowie Naszej Szkoły postanowili przyjrzeć się bliżej polskim banknotom. Zobaczcie co z tego wynikło :)

3
1