1

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
10
Blog SKO

SP 8 w Słupsku

SP 8 w Słupsku

Gdzie mieszkają pieniądze?: „Szkoła Młodego Biznesmena”

Spotkanie edukacyjne realizowane w ramach projektu Gdzie mieszkają pieniądze?: „Szkoła Młodego Biznesmena” 3 października 2017 r. w ratuszu Urzędu Miejskiego w Słupsku z udziałem delegacji ze wszystkich szkół podstawowych odbyło się II spotkanie edukacyjne połączone z mini – olimpiadą o tematyce ...

1

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Z okazji Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia grupa uczniów z naszej szkoły miała okazję do sprawdzenia wiedzy matematycznej mieszkańców Słupska w tym pracowników Urzędu Miasta. Za poprawne odpowiedzi wręczali oznaki experta tabliczki mnożenia oraz słodki upominek. Hasło przewodnie akcji to: "Młodsi s ...

1

Olimpiada Matematyczna

28 września 16 uczniów naszej szkoły wzięło udział w 1 szkolnym etapie Olimpiady Matematycznej. Najlepszy wynik uzyskał Aleksander Janczylik z klasy 7C

1

Ratujemy - uczymy ratować.

26 września uczniowie klasy Ic wzięli udział w zajęciach na temat udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Po uprzedniej części teoretycznej przeprowadzonej przez wychowawcę Mariolę Ostrowską oraz po obejrzeniu filmu instruktażowego uczniowie mogli zastosować zdobytą wiedzę w praktyce. Pod kie ...

1

I Międzyszkolny konkurs programowania w Scratchu Drukuj

Serdecznie zapraszamy uczniów klas I - VII do wzięcia udziału w I Międzyszkolnym Konkursie Programowania w Scratchu. Tematyka konkursu skupia się wokół doskonalenia umiejętności matematycznych. Główną ideą naszego konkursu jest promowanie umiejętności programistycznych wśród młodych ludzi.

0

Zakończyliśmy sprzedaż cegiełek na akcję Fundacji "Pomóż i Ty".

Zakończyliśmy sprzedaż cegiełek na akcję Fundacji "Pomóż i Ty". Tegoroczna akcja miała na celu pomoc 17-letniej Oliwii Kielusiak, która pomimo przepukliny oponowo-rdzeniowej i niedowładu kończyn dolnych, jest aktywną i wzorową uczennicą z pasjami.

0

Każdy z nas może pomóc Wojtusiowi!

Każdy z nas może pomóc Wojtusiowi!

2

Wojewódzki Konkurs Matematyczny - etap szkolny

Wojewódzki Konkurs Matematyczny dla szkół podstawowych (etap szkolny)

12
1