1 2 3 następna ostatnia

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
5
Blog SKO

SP 8 Kalisz

SP 8 Kalisz

Witamy serdecznie na blogu Szkoły Podstawowej nr 8 w Kaliszu im. Bohaterów Westerplatte. Jesteśmy szkołą, która dopiero rozpoczyna przygodę z SKO. Tym bardziej potrzebujemy od Was ciepłego przyjęcia i wsparcia. Będziemy opisywać działalność SKO i dzielić się wydarzeniami z życia naszej szkoły. Zapraszamy serdecznie do odwiedzania naszego bloga, komentowania wpisów oraz głosowania na nas. DZIĘKUJEMY za każdy oddany głos.

SZKOLNY KONKURS ,, WIOSENNE OSZCZĘDZANIE Z SKO”

W maju wyłoniliśmy z pośród członków SKO laureatów Szkolnego Konkursu ,, Wiosenne Oszczędzanie z SKO”:

3

SZKOLNY KONKURS WIOSENNE OSZCZĘDZANIE Z SKO

Zapraszam wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie Wiosenne Oszczędzanie z SKO. Konkurs rozpoczyna się w kwietniu 2018 r, a kończy w maju 2018 r.

0

"WIOSENNE OSZCZĘDZANIE Z SKO"- wyniki konkursu

III SZKOLNY Konkurs "WIOSENNE OSZCZĘDZANIE Z SKO" został rozstrzygnięty. Wyniki konkursu: I miejsce Dawid Zaremba 6a, II miejsce Igor Wojciechowski 5a, III miejsce Kacper Walczak 2e, Wyróżnienie: Adam Andrzejak 6a, Kamil Zadka 6b,Kornelia Zadka 3f. Gratulujemy!!!

0

III SZKOLNY KONKURS "WIOSENNE OSZCZĘDZANIE Z SKO"

Zapraszam wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie „Wiosenne Oszczędzanie z SKO”. Konkurs rozpoczyna się w marcu 2017 r., a kończy w kwietniu 2017 r.

1

II SZKOLNY KONKURS "WIOSENNE OSZCZĘDZANIE Z SKO"

Zapraszam wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie „Wiosenne Oszczędzanie z SKO”. Konkurs rozpoczyna się 21 marca 2015 r., a kończy 21 kwietnia 2015 r.

6

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2015

życzymy wszystkim członkom SK SKO.

2

Moc oszczędzania w SKO!

27 października w naszej szkole odbyło się spotkanie uczniów klas pierwszych z pracownikiem PKO Bank Polski SA.

0

Szkolny Konkurs "Wiosenne Oszczędzanie z SKO” rozstrzygnięty!!!

Szkolny Konkurs ,,Wiosenne Oszczędzanie z SKO” rozstrzygnięty!!! 30 kwietnia 2014 r. wyłoniliśmy z pośród członków SK SKO laureatów konkursu: I miejsce Dawid Zaremba II miejsce Jakub Walczak III miejsce Igor Wojciechowski Gratulujemy!!!

5

SZKOLNY KONKURS "WIOSENNE OSZCZĘDZANIE Z SKO"

Zapraszam wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie „Wiosenne Oszczędzanie z SKO”. Konkurs rozpoczyna się 13 marca 2014 r., a kończy 30 kwietnia 2014 r.

2
1 2 3 następna ostatnia