1

Poznaj laureatów konkursu SKO Blog Miesiąca
Sprawdź, czy blog Twojej szkoły znalazł się w gronie zwycięzców (wrzesień 2021 r.).
18
Blog SKO

SP 7 TARNOBRZEG

SP 7 TARNOBRZEG

Witamy na blogu jednej z najstarszych szkół w Tarnobrzegu - Szkoły Podstawowej nr 7 im. Leopolda Okulickiego. Nasza szkoła została założona w 1872 roku. Jest niewielką placówką liczącą 114 uczniów, z których żaden nie jest anonimowy. Od ponad dwudziestu lat popularyzujemy wiedzę ekonomiczną oraz propagujemy ideę świadomego oszczędzania. Zachęcamy do odwiedzania naszego bloga i komentowania wydarzeń związanych nie tylko z oszczędzaniem. : )

"Sprzątanie świata"

20.09.2019 r. cała społeczność SP 7 w Tarnobrzegu wzięła kolejny raz udział w akcji "Sprzątanie świata" pod hasłem "Nie śmiecimy - sprzątamy - zmieniamy". Klasy młodsze sprzątały teren wokół szkoły i pobliską ulicę, natomiast klasy starsze sprzątały las.

4

"Bezpieczna droga"

W dniu 19.09.2019 r. odbyło się w klasach I – III spotkanie z policjantami oraz pracownikiem PSB „Mrówka” w ramach akcji „Bezpieczna droga”. Podczas spotkania policjanci przeprowadzili pogadankę na temat bezpiecznego pokonywania drogi do szkoły oraz bezpiecznego zachowania się w różnych życiowych ...

2

"Międzynarodowy Dzień Kropki"

17.09.2019 r. odbyły się w naszej szkole obchody „Międzynarodowego Dnia Kropki”, które zostały przygotowane przez pedagoga szkolnego p. Anię. Uczniowie i nauczyciele założyli w tym dniu "coś" w kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. Uczniowie, nauczyciele, pracownicy instytucji ...

4

Witamy po wakacyjnej przerwie :)

Witamy wszystkich odwiedzających naszego bloga po wakacyjnej przerwie i życzymy wielu sukcesów w nowym roku szkolnym oraz ciekawych pomysłów na działania w SKO :)

4
1