1

Znamy zwycięzców etapu krajowego Konkursu SKO
Sprawdź, która szkoła otrzyma od PKO Banku Polskiego nagrodę główną w wysokości 20 tys. zł.
27
Blog SKO

SP 7 TARNOBRZEG

SP 7 TARNOBRZEG

Witamy na blogu jednej z najstarszych szkół w Tarnobrzegu - Szkoły Podstawowej nr 7 im. Leopolda Okulickiego. Nasza szkoła została założona w 1872 roku. Jest niewielką placówką liczącą 114 uczniów, z których żaden nie jest anonimowy. Od ponad dwudziestu lat popularyzujemy wiedzę ekonomiczną oraz propagujemy ideę świadomego oszczędzania. Zachęcamy do odwiedzania naszego bloga i komentowania wydarzeń związanych nie tylko z oszczędzaniem. : )

Spokojnych i udanych wakacji

W dniu zakończenia roku 2019/ 2020 życzę wszystkim Uczniom, Nauczycielom, Blogowiczom spokojnego i udanego wypoczynku, abyście wszyscy nabrali sił do pracy w nowym roku szkolnym, miejmy nadzieję że już w normalnych warunkach. Pozdrawiam - opiekun SKO :)

7

Kreatywnie z Lokatką - Dzień Ojca

Żyrafka Lokatka przypomina o złożeniu życzeń tacie w "Dniu Ojca", czyli 23 czerwca i zachęca do wykonania laurki lub przygotowania drobnego upominku. Prezent przygotowany własnoręcznie ma największą wartość :)

3

"Matematyka z SKO - to jest to"

Zachęcam do udziału w ogólnopolskim konkursie "Matematyka z SKO - to jest to" - można sprawdzić swoje umiejętności matematyczne i coś wygrać. A może się uda? :)

1

Laureat ogólnopolskiego konkursu

Miło nam poinformować, iż uczeń klasy III z naszej szkoły - Tomek zdobył tytuł laureata w "Blogowym Ogólnopolskim Konkursie SKO". Brawo Tomku :)

2

Podsumowanie zbiórki nakrętek

W bieżącym roku szkolnym zebraliśmy 113 kg plastikowych nakrętek.

2
1