1

Poznaj laureatów konkursu SKO Blog Miesiąca
Sprawdź, czy blog Twojej szkoły znalazł się w gronie zwycięzców (wrzesień 2021 r.).
18
Blog SKO

SP 7 TARNOBRZEG

SP 7 TARNOBRZEG

Witamy na blogu jednej z najstarszych szkół w Tarnobrzegu - Szkoły Podstawowej nr 7 im. Leopolda Okulickiego. Nasza szkoła została założona w 1872 roku. Jest niewielką placówką liczącą 114 uczniów, z których żaden nie jest anonimowy. Od ponad dwudziestu lat popularyzujemy wiedzę ekonomiczną oraz propagujemy ideę świadomego oszczędzania. Zachęcamy do odwiedzania naszego bloga i komentowania wydarzeń związanych nie tylko z oszczędzaniem. : )

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Uczniowie klasy V pod kierunkiem wychowawczyni Pani Ani przygotowali inscenizację parodiującą zachowanie uczniów i nauczycieli na poszczególnych lekcjach. Wszyscy doskonale się bawili i tym wesołym akcentem pożegnaliśmy szkołę i rozpoczęliśmy upragnione wakacje.

2

Podsumowanie zbiórki nakrętek 2019

W roku szkolnym 2018/2019 łącznie zebraliśmy 227 kg plastikowych nakrętek, które zostały przekazane dla Mai i Bartka :)

1

"Festiwal Piosenki Ekologicznej"

7 czerwca 2019 r. odbył się w Tarnobrzeskim Domu Kultury XXXIV Festiwal Piosenki Ekologicznej. Wzięli w nim udział uczniowie klasy II Gabrysia i Filip, którzy zaśpiewali piosenkę „Świat woła o pomoc” zdobywając wyróżnienie. Gratulacje!!!

4

Mamy Laureata !!!

Miło nam poinformować, iż uczeń klasy II Tomasz zajął pierwsze miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „ Wiosna z SKO”. Gratulacje !!!

3

"Piknik Rodzinny"

W niedzielę 2 czerwca 2019 r. odbył się Piknik Rodzinny zorganizowany Przez Stowarzyszenie Mokrzyszów i Naszą Szkołę. Piknik, poświęcony pamięci dr Olgi Lilien, który połączył przeszłość z teraźniejszością (więcej szczegółów w opisie poniżej). Dochód z pikniku w wysokości 989 zł został przekazany w ...

10
1