1

Dzień Edukacji Narodowej
Jest okazją do podziękowania nauczycielom oraz wszystkim osobom zaangażowanym w edukację za ich zaangażowanie, rozwijanie umiejętności uczniów oraz pomoc w nauce.
12
Blog SKO

SP 7 TARNOBRZEG

SP 7 TARNOBRZEG

Witamy na blogu jednej z najstarszych szkół w Tarnobrzegu - Szkoły Podstawowej nr 7 im. Leopolda Okulickiego. Nasza szkoła została założona w 1872 roku. Jest niewielką placówką liczącą 114 uczniów, z których żaden nie jest anonimowy. Od ponad dwudziestu lat popularyzujemy wiedzę ekonomiczną oraz propagujemy ideę świadomego oszczędzania. Zachęcamy do odwiedzania naszego bloga i komentowania wydarzeń związanych nie tylko z oszczędzaniem. : )

"Wakacyjne pozdrowienia"

Wakacyjną gazetkę wykonała oczywiście nasza plastyczka p. Irenka. Serdecznie pozdrawiamy !

4

Podsumowanie akcji "Zbiórki nakrętek"

Najwięcej plastikowych nakrętek w ostatnim podsumowaniu akcji zebrali uczniowie klasy II - 9,40 kg , gratulacje !!! W ostatnim podsumowaniu wszystkich klas zebraliśmy 25,80 kg nakrętek. A w całościowym tegorocznym podsumowaniu 258 kg plastikowych nakrętek : ) Brawo !!!

1

"Wycieczka do Krakowa"

24 maja 2018 uczniowie klasy I i IV byli na wycieczce w Krakowie. Zwiedzili "Ogród doświadczeń", Sukiennice, kościół Mariacki, Smoka Wawelskiego, ale najwięcej atrakcji było w "Ogrodzie zoologicznym".

0

"Zbiórka plastikowych nakrętek"

Zbieramy nakrętki dla Bartusia i Mai niepełnosprawnych dzieci. Od września do końca maja zebraliśmy 232 kg plastikowych nakrętek, ale ostateczne podsumowanie nastąpi w przyszłym tygodniu. :)

0
1