1

Znamy zwycięzców etapu krajowego Konkursu SKO
Sprawdź, która szkoła otrzyma od PKO Banku Polskiego nagrodę główną w wysokości 20 tys. zł.
45
Blog SKO

SP 7 TARNOBRZEG

SP 7 TARNOBRZEG

Witamy na blogu jednej z najstarszych szkół w Tarnobrzegu - Szkoły Podstawowej nr 7 im. Leopolda Okulickiego. Nasza szkoła została założona w 1872 roku. Jest niewielką placówką liczącą 114 uczniów, z których żaden nie jest anonimowy. Od ponad dwudziestu lat popularyzujemy wiedzę ekonomiczną oraz propagujemy ideę świadomego oszczędzania. Zachęcamy do odwiedzania naszego bloga i komentowania wydarzeń związanych nie tylko z oszczędzaniem. : )

"Dzień Mamy"

W dniu 26 maja 2021 r. uczniowie z okazji Dnia Matki złożyli swoim ukochanym mamom życzenia oraz wręczyli własnoręcznie przygotowane upominki - laurki i "majową łąkę", którą namalowali plakatowymi farbami.

0

"Lekcja o oszczędzaniu"

!4 maja 2021 uczniowie klasy pierwszej uczestniczyli w zajęciach z cyklu "Przygody Kuby Pieniążka i żyrafki Lokatki, czyli dziecięcy przewodnik po świecie pieniędzy". Dzieci wysłuchały kolejnych przygód głównych bohaterów, rozwiązywali krzyżówkę i wykonywali obliczenia pieniężne.

2

"Makieta wiejskiego podwórka"

Uczniowie klasy II zainspirowani lekturą J. Grabowskiego „Czarna owieczka” wykonali makiety wiejskiego podwórka wykorzystując różne materiały.

3
1