1

Ile butelek PET potrzeba, aby wyprodukować bluzę z polaru?
Każdy z nas wie, że śmieci trzeba posegregować i wrzucić do odpowiednio oznakowanych koszy. Co dzieje się z posegregowanymi odpadami?
3
Blog SKO

SP 7 TARNOBRZEG

SP 7 TARNOBRZEG

Witamy na blogu jednej z najstarszych szkół w Tarnobrzegu - Szkoły Podstawowej nr 7 im. Leopolda Okulickiego. Nasza szkoła została założona w 1872 roku. Jest niewielką placówką liczącą 114 uczniów, z których żaden nie jest anonimowy. Od ponad dwudziestu lat popularyzujemy wiedzę ekonomiczną oraz propagujemy ideę świadomego oszczędzania. Zachęcamy do odwiedzania naszego bloga i komentowania wydarzeń związanych nie tylko z oszczędzaniem. : )

"Zdrowy sok"

23 maja 2018 r. dzieci z klasy I na zajęciach przygotowały pyszny sok z jabłek, marchewki, bananów i pomarańczy. Wszystkie owoce i warzywa złożyliśmy na dużej tacce, a potem każdy wrzucał porcję warzyw lub owoców do wyciskarki. Zabawa była doskonała, a jak smakowało !!!

3

"Mali ogrodnicy"

21 maja 2018 r. uczniowie klasy I i III posadzili begonie i aksamitki na nowo założonym klombie oraz miniaturowe tuje wzdłuż chodnika. Każde dziecko starało się posadzić jak najwięcej kwiatów. Potem dzieci podlały kwiatki i „poprosiły, żeby ładnie rosły” ;) .Mali ogrodnicy bawili się przy tym znak ...

4

Laureaci ogólnopolskiego konkursu "Biżuteria dla żyrafki lokatki"

Wczoraj został rozstrzygnięty Ogólnopolski Konkurs SKO ,Ekologiczna biżuteria dla Żyrafki Lokatki" organizowanego przez Szkołę Filialną w Siecieborzycach we współpracy z 1 oddziałem banku PKO BP w Szprotawie. Dwaj uczniowie z klasy I naszej szkoły zostali laureatami tego konkursu. Gratulacje !!!

4

"Wycieczka do Straży Pożarnej"

W dniu 11.05.2018 r. uczniowie klas I – III byli na wycieczce w Straży Miejskiej w Tarnobrzegu. Dzieci dowiedziały się min. , że strażacy zajmują się walką z pożarami oraz innymi zagrożeniami dla zdrowia i życia ludzkiego, zobaczyły jak wygląda umundurowanie strażaków oraz specjalistyczny sprzęt ...

5

"Wiosenna zbiórka makulatury"

W wiosennej zbiórce makulatury zebraliśmy pół tony makulatury :) pozyskując kwotę 50 złotych. Trochę tylko szkoda, że cena za kilogram spadła (aktualnie u nas 10 gr za kilogram :( ), no ale to zawsze jakieś pieniążki na koncie szkolnych zbiórek. Pozdrawiamy wszystkich odwiedzających naszego bloga ...

1

Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "JESTEM EKO z SKO"

Uczniowie klasy I - Jakub Siemiński i Tomasz Brania zostali laureatami ogólnopolskiego konkursu plastycznego "Jestem EKO z SKO".

5
1