1

Dzień Edukacji Narodowej
Jest okazją do podziękowania nauczycielom oraz wszystkim osobom zaangażowanym w edukację za ich zaangażowanie, rozwijanie umiejętności uczniów oraz pomoc w nauce.
13
Blog SKO

SP 7 TARNOBRZEG

SP 7 TARNOBRZEG

Witamy na blogu jednej z najstarszych szkół w Tarnobrzegu - Szkoły Podstawowej nr 7 im. Leopolda Okulickiego. Nasza szkoła została założona w 1872 roku. Jest niewielką placówką liczącą 114 uczniów, z których żaden nie jest anonimowy. Od ponad dwudziestu lat popularyzujemy wiedzę ekonomiczną oraz propagujemy ideę świadomego oszczędzania. Zachęcamy do odwiedzania naszego bloga i komentowania wydarzeń związanych nie tylko z oszczędzaniem. : )

"Świąteczne życzenia "

Całej Oólnoplskiej Społecznośći SKO oraz Wszystkim Odwiedzającym nasz blog życzymy wesołych i spokojnych Świąt Wielkanocnych:)

11

„Strażnik bezpiecznego Internetu”

W dniu 09.03.2018 r. odbyło się rozstrzygniecie szkolnego konkursu plastycznego pod hasłem „Strażnik bezpiecznego Internetu” w kategorii klas I – III. Konkurs został zorganizowany w ramach obchodów „Dnia Bezpiecznego Internetu 2018” i miał na celu propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu ...

7

"Rymowanki o oszczędzaniu"

W dniu 09.03.2018 r. odbyło się rozstrzygnięcie szkolnego konkursu literackiego pod hasłem "Rymowanki o oszczędzaniu". Pomysłów literackich nie zabrakło wśród najmłodszych uczestników.

5

"Zbiórka plastikowych nakrętek"

Od kilku lat uczniowie naszej szkoły zbierają plastikowe nakrętki, aby pomagać niepełnosprawnemu Bartusiowi, który urodził się z dziecięcym porażeniem mózgowym i głębokim niedosłuchem. W czerwcu 2017 r. rodzice Bartusia złożyli podziękowanie opiekunowi Szkolnej Kasy Oszczędzania p. Małgorzacie Armat ...

5

„Podziel się sercem – podziel się złotówką”

Przed Świętami Bożego Narodzenia 2017 r. zorganizowaliśmy akcję charytatywną pod hasłem „Podziel się sercem – podziel się złotówką” , która miała na celu zebranie środków czystościowych, kosmetycznych oraz artykułów papierniczych dla podopiecznych z Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej w Tarnobrzegu.

8

Wycieczka do banku PKO BP

12 grudnia 2017 r. uczniowie klasy I i II uczestniczyli w wycieczce do banku PKO BP w Tarnobrzegu. Uczniowie zwiedzili bank, dowiedzieli się min. jak założyć konto SKO, jak działa bankomat, obejrzeli najnowszy banknot o nominale 500 zł z wizerunkiem Jana III Sobieskiego oraz zobaczyli przyrząd do ...

4

"Góra grosza"

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XVIII edycji akcji „Góra grosza”, która odbywała się w dniach 27.11. 2017 do 02.01. 2018 r. Akcja miała na celu zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną.

2

"Stop pustym miskom - wspomóż schronisko".

W październiku 2015 r. odbywała się w naszej szkole zbiórka karmy, koców i legowisk dla podopiecznych tarnobrzeskiego schroniska dla zwierząt. Akcja została zorganizowana przez szkolne organizacje - SU, SKW i SKO w ramach akcji „Stop pustym miskom! Wspomóż schronisko". Dzięki tej akcji udało nam si ...

0

"Jesienna zbiórka makulatury"

W październiku 2017 r. przeprowadziliśmy jesienną zbiórką makulatury. Zebraliśmy 510 kg surowca wtórnego pozyskując kwotę w wysokości 76,50 zł, za którą zakupiono router do szkolnej pracowni komputerowej.

1

"Nie śmieci - są surowce".

W ramach 24 edycji akcji „Sprzątanie świata” przebiegającej pod hasłem „Nie śmieci - są surowce" w dniu 15 września 2017 r. uczniowie "Siódemki" wyruszyli po raz kolejny sprzątać teren wokół szkoły, najbliższą okolicę oraz las.

1
1