1

Poznaj laureatów konkursu SKO Blog Miesiąca
Sprawdź, czy blog Twojej szkoły znalazł się w gronie zwycięzców (wrzesień 2021 r.).
18
Blog SKO

SP 7 TARNOBRZEG

SP 7 TARNOBRZEG

Witamy na blogu jednej z najstarszych szkół w Tarnobrzegu - Szkoły Podstawowej nr 7 im. Leopolda Okulickiego. Nasza szkoła została założona w 1872 roku. Jest niewielką placówką liczącą 114 uczniów, z których żaden nie jest anonimowy. Od ponad dwudziestu lat popularyzujemy wiedzę ekonomiczną oraz propagujemy ideę świadomego oszczędzania. Zachęcamy do odwiedzania naszego bloga i komentowania wydarzeń związanych nie tylko z oszczędzaniem. : )

"Ferie, ferie, ferie...."

Nadszedł oczekiwany wypoczynek po "dłuuugim" pierwszym semestrze. Przed feriami uczniowie naszej szkoły spotkali się z policjantami i strażnikami miejskimi, którzy przeprowadzili pogadanki na temat bezpiecznych ferii zimowych, które trwają u nas od 11 do 25 lutego 2019 r.

3

"Szkolne obchody Dnia Bezpiecznego Internetu"

5 lutego 2019 r. obchodzony jest Dzień Bezpiecznego Internetu z tej okazji Uczniowie klas IV – VI obejrzeli prezentację pt. „Cyberprzemoc, fonoholizm, hejt”, a uczniowie klas I-III prezentację pt. „Co to jest cyberpezpieczeństwo”? Ponadto uczniowie klas młodszych zostali zapoznani z cyberporadnikie ...

2
1