1

Poznaj laureatów konkursu SKO Blog Miesiąca
Sprawdź, czy blog Twojej szkoły znalazł się w gronie zwycięzców (wrzesień 2021 r.).
18
Blog SKO

SP 7 TARNOBRZEG

SP 7 TARNOBRZEG

Witamy na blogu jednej z najstarszych szkół w Tarnobrzegu - Szkoły Podstawowej nr 7 im. Leopolda Okulickiego. Nasza szkoła została założona w 1872 roku. Jest niewielką placówką liczącą 114 uczniów, z których żaden nie jest anonimowy. Od ponad dwudziestu lat popularyzujemy wiedzę ekonomiczną oraz propagujemy ideę świadomego oszczędzania. Zachęcamy do odwiedzania naszego bloga i komentowania wydarzeń związanych nie tylko z oszczędzaniem. : )

"Pierwsza zbiórka plastikowych nakrętek"

20 października 2020 podsumowaliśmy pierwszą zbiórkę plastikowych nakrętek. Nakrętki przeznaczamy na pomoc dla dwojga niepełnosprawnych dzieci - Mai i Bartka. Między klasowa rywalizacja powoduje, że wszyscy uczniowie chcą uzbierać jak najwięcej nakrętek, tym bardziej że cel jest bardzo szlachetny : ...

6

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Maseczka z SKO"

Zachęcamy do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie "Maseczka z SKO" zorganizowanym przez Publiczną Szkołę Podstawową w Wąsoczu.

2

"Pasowanie na ucznia 2020"

19 października 2020 uczniowie klasy I zostali pasowani na uczniów Szkoły Podstawowej nr 7 w Tarnobrzegu. W tym dniu dzieci stały się również pełnoprawnymi czytelnikami oraz członkami Szkolnej Kasy Oszczędzania.

2

"Sprzątanie świata 2020"

25 września 2020 wzięliśmy po raz kolejny raz w ogólnopolskiej akcji "Sprzątanie świata", której tegorocznym mottem było hasło "Plastik? Rezygnuję. Redukuję. Segreguję". Uczniowie klas młodszych sprzątali teren wokół szkoły, natomiast uczniowie klas starszych ruszyli na sprzątanie pobliskiego lasu.

0
1