1

Dzień Edukacji Narodowej
Jest okazją do podziękowania nauczycielom oraz wszystkim osobom zaangażowanym w edukację za ich zaangażowanie, rozwijanie umiejętności uczniów oraz pomoc w nauce.
13
Blog SKO

SP 7 TARNOBRZEG

SP 7 TARNOBRZEG

Witamy na blogu jednej z najstarszych szkół w Tarnobrzegu - Szkoły Podstawowej nr 7 im. Leopolda Okulickiego. Nasza szkoła została założona w 1872 roku. Jest niewielką placówką liczącą 114 uczniów, z których żaden nie jest anonimowy. Od ponad dwudziestu lat popularyzujemy wiedzę ekonomiczną oraz propagujemy ideę świadomego oszczędzania. Zachęcamy do odwiedzania naszego bloga i komentowania wydarzeń związanych nie tylko z oszczędzaniem. : )

Wycieczka klasy II do "Europejskiego Centrum Bajki"

19.10.2018 r. uczniowie kl. II byli na wycieczce w Pacanowie w „Europejskim Centrum Bajki”. W podróż przez baśniowe krainy – pełne obrazów, dźwięków, barw i zaskoczeń zabrała nas pani przewodniczka – Kopciuszek. Dzieci między innymi podróżowały zaczarowanym pociągiem, odbyły podróż przez krainy ge ...

2

Wycieczka klasy I do Banku PKO BP

16.10.2018 r. uczniowie klasy pierwszej odwiedzili I Oddział Banku PKO BP w Tarnobrzegu. Opiekun SKO – pracownik Banku p. Viola oprowadziła dzieci po placówce i opowiedziała na czym polega praca zatrudnionych w niej osób. Uczniowie zwiedzili bank, dowiedzieli się jak założyć konto SKO, jak dzi ...

5

“Zbiórka nakrętek”

Pierwsze podsumowanie zbiórki nakrętek za nami.

2

"Dzień Chłopaka" powtórka z rozrywki ; )

Z okazji "Dnia Chłopaka" uczniowie klasy II bawili się podwójnie, ponieważ dziewczynki zaprosiły kolegów z klasy na wspólną zabawę do "Yupi Parku". Chłopcy zapewne się zrewanżują na "Dzień Kobiet" ; ).

1

"Dzień Chłopaka"

Szkolne obchody "Dnia Chłopaka" miały miejsce w naszej szkole w dniu 3 października 2018 r. Zobaczcie, jak się bawiliśmy !!!

4

"Sprzątanie Świata"

Po raz kolejny wyruszyliśmy sprzątać teren wokół szkoły, osiedle oraz pobliski las.

0

"Akcja charytatywna"

Pierwsze działania podjęte wspólnie ze Szkolnym Kołem Wolontariatu rozpoczęliśmy od akcji charytatywnej pod hasłem - „Pomóżmy Łukaszowi chodzić”.

4

Witamy po wakacjach : )

Z nieco małym opóźnieniem witamy po wakacyjnej przerwie wszystkich przyjaciół SKO, tych zrzeszonych i tych niezrzeszonych ; ). Na początku chcemy się pochwalić uzyskaniem po raz kolejny nagrodą III stopnia w regionalnym etapie "Konkursu dl Szkolnych Kas Oszczędzania".

2
1