1

Co robią lodówki na środku ulicy?
Zdarzyło Ci się zobaczyć dużą lodówkę na ulicy i zastanowiło Cię to, czemu ktoś ją tam zostawił? To przestrzeń stworzona po to, by dzielić się jedzeniem, którego z różnych powodów sami nie możemy zjeść.
5
Blog SKO

SP 7 TARNOBRZEG

SP 7 TARNOBRZEG

Witamy na blogu jednej z najstarszych szkół w Tarnobrzegu - Szkoły Podstawowej nr 7 im. Leopolda Okulickiego. Nasza szkoła została założona w 1872 roku. Jest niewielką placówką liczącą 114 uczniów, z których żaden nie jest anonimowy. Od ponad dwudziestu lat popularyzujemy wiedzę ekonomiczną oraz propagujemy ideę świadomego oszczędzania. Zachęcamy do odwiedzania naszego bloga i komentowania wydarzeń związanych nie tylko z oszczędzaniem. : )

"Ferie, ferie, ferie"

Rozpoczynamy zimowe ferie. W piątek 10.01.2020 na zajęciach plastyczno - technicznych uczniowie klasy III wykonali prace pt. "Wypatrujemy zimy i śniegu" ;)

3

"Świąteczny kiermasz"

Dnia 15 grudnia 2019 roku odbył się Świąteczny Kiermasz Charytatywny na rzecz Szkoły Podstawowej nr 7 w Tarnobrzegu. Dzięki uprzejmości księdza proboszcza parafii Chrystusa Dobrego Pasterza w Mokrzyszowie – księdza Wojciecha Adamczyka na straganie przed kościołem sprzedawaliśmy ozdoby świąteczne. Ks ...

2
1