1

SKO Blog Miesiąca
- laureaci etapu grudniowego
34
Blog SKO

SP 45 Poznań

SP 45 Poznań

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 45 im. ORP "Poznań" w Poznaniu. SKO w naszej szkole działa od 1972r. Od wielu lat bierzemy udział w kolejnych edycjach konkursu PKO pod hasłem "Dziś oszczędzam w SKO, jutro w PKO". Chcemy podzielić się z Wami naszymi działaniami w ramach SKO. Zachęcamy do odwiedzania i komentowania naszego bloga. Pozdrawiamy.

Akcja "Sprzątanie Świata"

W tym roku akcja "Sprzątanie Świata" odbyła się pod hasłem „Akcja – segregacja, 2 x czyściej”. Jej celem jest budzenie i wzmacnianie świadomości ekologicznej społeczeństwa, poczucia odpowiedzialności za stan utrzymania czystości przestrzeni publicznej miasta i wspomaganie selektywnej zbiórki odpadó ...

0

Promujemy SKO

Podczas wrześniowych spotkań nauczycieli z rodzicami uczniów naszej szkoły odbyła się promocja SKO. Nauczyciele poinformowali rodziców o działalności SKO, o tym jak można założyć konto internetowe.

1

Nagroda dla SKO

Nasza szkoła otrzymała nagrodę III stopnia w Etapie Regionalnym Konkursu dla Szkolnych Kas Oszczędności w Edycji 2017/18. Zachęcamy członków SKO do udziału w tegorocznej edycji konkursu. Pozostałych uczniów zachęcamy do założenia internetowego konta SKO.

0

Witamy na naszym blogu!

Rozpoczął się rok szkolny 2018/19. Życzymy wam sukcesów w nauce. Zachęcamy do założenia konta internetowego oraz do odwiedzania naszego bloga. Powodzenia!!!

3
1