1

SKO Blog Miesiąca
- laureaci etapu grudniowego
42
Blog SKO

SP 45 Poznań

SP 45 Poznań

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 45 im. ORP "Poznań" w Poznaniu. SKO w naszej szkole działa od 1972r. Od wielu lat bierzemy udział w kolejnych edycjach konkursu PKO pod hasłem "Dziś oszczędzam w SKO, jutro w PKO". Chcemy podzielić się z Wami naszymi działaniami w ramach SKO. Zachęcamy do odwiedzania i komentowania naszego bloga. Pozdrawiamy.

Akcja "Sprzątanie Świata"

Nasza szkoła po raz kolejny wzięła udział w akcji "Sprzątanie Świata". Jej celem jest budzenie i wzmacnianie świadomości ekologicznej oraz odpowiedzialności za środowisko naturalne. W tym roku akcja przebiegała pod hasłem „Nie ma śmieci – są surowce”. Ma zachęcać do prowadzenia selektywnej zbiórki ...

2

Pakiet powitalny

Pudełko z pakietem powitalnym dotarło do naszej szkoły. Dziękujemy PKO BP za niespodziankę. Zapraszamy do odwiedzania szkolnych blogów, udziału w konkursach. Na zwycięzców czekają nagrody.

2

Otrzymaliśmy nagrodę!

Nasza szkoła otrzymała nagrodę III stopnia w Etapie Regionalnym Konkursu dla Szkolnych Kas Oszczędności w Edycji 2016/2017. Organizatorom dziękujemy za nagrodę. Zachęcamy do udziału w tegorocznej edycji konkursu.

4

Witaj szkoło!

Witamy Was drodzy blogowicze. Rozpoczął się rok szkolny 2017/2018. Wypoczęci wróciliśmy do szkolnych zajęć. Życzymy Wam wielu sukcesów w nauce, wytrwałości i uśmiechu na co dzień.

3
1