1

Jak być eko podczas wakacji?
3 wskazówki, które ułatwią Ci dbanie o środowisko oraz finanse podczas letniego wypoczynku.
3
Blog SKO

SP 45 Poznań

SP 45 Poznań

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 45 im. ORP "Poznań" w Poznaniu. SKO w naszej szkole działa od 1972r. Od wielu lat bierzemy udział w kolejnych edycjach konkursu PKO pod hasłem "Dziś oszczędzam w SKO, jutro w PKO". Chcemy podzielić się z Wami naszymi działaniami w ramach SKO. Zachęcamy do odwiedzania i komentowania naszego bloga. Pozdrawiamy.

Pakiet powitalny

Z Banku PKO BP otrzymaliśmy "Pakiet powitalny", który zawierał książeczki -Przewodniki dla dzieci i rodziców. Dziękujemy! Tegoroczna edycja konkursu dla Szkolnych Kas Oszczędności trwa od 1 września 2016 do 15 czerwca 2017. Zachęcamy uczniów do założenia konta internetowego i udziału w konkursie.

0

Otrzymaliśmy nagrodę

Nasza szkoła otrzymała nagrodę III stopnia w Etapie Regionalnym Konkursu dla Szkolnych Kas Oszczędności w Edycji 2015/2016. Organizatorom dziękujemy za nagrodę! Zachęcamy do udziału w konkursie w bieżącym roku szkolnym.

0

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

Wakacje już za nami. Rozpoczął się rok szkolny 2016/2017. Życzymy wszystkim uczniom wielu sukcesów w nauce oraz wytrwałości w zdobywaniu wiedzy.

0
1