1

SKO Blog Miesiąca
- laureaci etapu grudniowego
34
Blog SKO

SP 45 Poznań

SP 45 Poznań

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 45 im. ORP "Poznań" w Poznaniu. SKO w naszej szkole działa od 1972r. Od wielu lat bierzemy udział w kolejnych edycjach konkursu PKO pod hasłem "Dziś oszczędzam w SKO, jutro w PKO". Chcemy podzielić się z Wami naszymi działaniami w ramach SKO. Zachęcamy do odwiedzania i komentowania naszego bloga. Pozdrawiamy.

Dzień Chłopca

Wspaniałych i słonecznych dni, Słońca na błękicie, Niech Wam szczęście towarzyszy przez calutkie życie, Niech Wam się spełnią wszystkie Wasze pragnienia, Przyjmijcie te skromne życzenia.

3

Dbamy o środowisko

W piątek 26 września po raz kolejny przyłączyliśmy się do akcji "Sprzątanie świata". Jak zwykle uczniowie naszej szkoły z dużym zapałem sprzątali teren naszego Osiedla Główna. W Poznaniu akcja przebiegała pod hasłem „Czysty Poznań. Piękne miasto”.

1

Otrzymaliśmy nagrodę

Nasza szkoła otrzymała nagrodę III stopnia w Etapie Regionalnym Konkursu dla Szkolnych Kas Oszczędności w Edycji 2013/2014. Tegoroczna Edycja Konkursu odbywa się od 1.09.2014 do 31.05.2015. Zachęcamy do udziału w konkursie. Organizatorom dziękujemy za nagrodę!

3

Dziękujemy za upominki

Z Banku PKO BP otrzymaliśmy "Pakiet powitalny", który zawierał różne gadżety z logo SKO: długopisy, ołówki, naklejki, zeszyty, piórniki, linijki, podkładki pod myszki do komputerów, kalendarze. Dziękujemy Bankowi PKO BP za prezenty.

4

WITAMY W NOWYM ROKU SZKOLNYM!

W nowym roku szkolnym życzymy wszystkim uczniom zapału do pracy i jak najlepszych wyników w nauce. Zachęcamy do odwiedzania naszego bloga.

3
1