1

Jak być eko podczas wakacji?
3 wskazówki, które ułatwią Ci dbanie o środowisko oraz finanse podczas letniego wypoczynku.
3
Blog SKO

SP 45 Poznań

SP 45 Poznań

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 45 im. ORP "Poznań" w Poznaniu. SKO w naszej szkole działa od 1972r. Od wielu lat bierzemy udział w kolejnych edycjach konkursu PKO pod hasłem "Dziś oszczędzam w SKO, jutro w PKO". Chcemy podzielić się z Wami naszymi działaniami w ramach SKO. Zachęcamy do odwiedzania i komentowania naszego bloga. Pozdrawiamy.

Dzień Chłopca

30 września jest szczególnym dniem dla wszystkich chłopców - w tym dniu jest ŚWIĘTO CHŁOPCÓW. W naszej szkole chłopcy otrzymali moc życzeń od swoich koleżanek. Były również prezenty, wspólna zabawa przy muzyce.

0

Dbamy o nasze środowisko

Tegoroczna akcja "Sprzątanie świata" odbyła się pod hasłem "Odkrywamy czystą Polskę". Społeczność naszej szkoły z dużym zaangażowaniem włączyła się w akcję.

1

Pomagamy potrzebującym

W ramach współpracy ze szkołą polską działającą na Białorusi wolontariusze naszej szkoły proszą o dary: artykuły szkolne, biurowe, żywność długoterminową oraz środki czystości w terminie do 27.09.2013 r. Zachęcamy społeczność szkolną do udziału w akcji.

0

WITAMY NOWY ROK SZKOLNY!

Letnie wakacje już za nami. Dzisiaj rozpoczęliśmy rok szkolny 2013/2014. Życzę wszystkim blogowiczom wytrwałości, sukcesów i uśmiechu każdego dnia. Odwiedzajcie naszego bloga.

6
1