1

SKO Blog Miesiąca
- laureaci etapu grudniowego
30
Blog SKO

SP 45 Poznań

SP 45 Poznań

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 45 im. ORP "Poznań" w Poznaniu. SKO w naszej szkole działa od 1972r. Od wielu lat bierzemy udział w kolejnych edycjach konkursu PKO pod hasłem "Dziś oszczędzam w SKO, jutro w PKO". Chcemy podzielić się z Wami naszymi działaniami w ramach SKO. Zachęcamy do odwiedzania i komentowania naszego bloga. Pozdrawiamy.

Zbiórka aluminiowych puszek

Pieniądze uzyskane ze sprzedaży aluminiowych puszek przeznaczone zostaną na pomoc afrykańskim dzieciom. Zachęcamy SKO - wiczów do udziału w akcji.

1

Pomagamy potrzebującym

Wolontariat działający w naszej szkole ogłosił akcję charytatywną, której celem jest zbiórka darów dla szkoły polskiej na Białorusi. SKO - wicze włączyli się do akcji. Dziękujemy za dary i okazane serce.

0

"Sprzątanie świata"

Członkowie SKO włączyli się do akcji "Sprzątanie świata". Po raz kolejny z dużym zaangażowaniem sprzątali otoczenie szkoły.

1

Kolejna edycja konkursu

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu "Dziś oszczędzam w SKO, jutro w PKO". Zachęcamy do korzystania z internetowego konta SKO.

1

Witamy po wakacjach!

Zachęcamy do systematycznego oszczędzania oraz do odwiedzania naszego bloga. Życzymy wielu sukcesów w nowym roku szkolnym!

2
1