1

Jak być eko podczas wakacji?
3 wskazówki, które ułatwią Ci dbanie o środowisko oraz finanse podczas letniego wypoczynku.
3
Blog SKO

SP 45 Poznań

SP 45 Poznań

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 45 im. ORP "Poznań" w Poznaniu. SKO w naszej szkole działa od 1972r. Od wielu lat bierzemy udział w kolejnych edycjach konkursu PKO pod hasłem "Dziś oszczędzam w SKO, jutro w PKO". Chcemy podzielić się z Wami naszymi działaniami w ramach SKO. Zachęcamy do odwiedzania i komentowania naszego bloga. Pozdrawiamy.

Witamy wakacje!

Dziękuję za odwiedzanie bloga naszej szkoły. Wszystkim blogowiczom życzę niezapomnianych, słonecznych oraz bezpiecznych wakacji. Spotkamy się w nowym roku szkolnym.

2

Wizyta w PKO BP

Klasa II B była na wycieczce w I Oddziale PKO BP, mieszczącym się przy Placu Wolności w Poznaniu. Spotkanie z opiekunką SKO odbyło się w miłej atmosferze. Dzieci poznały historię i tradycję banku, dowiedziały się na czym polega praca bankowca. Dzieci zwiedziły Skarbiec, w którym znajdują się skryt ...

0

Nagroda II stopnia

Otrzymaliśmy nagrodę II stopnia w Etapie Regionalnym Konkursu dla Szkolnych Kas Oszczędności. Dziękujemy PKO BP za docenienie działalności naszej szkoły.

6

Dzień Dziecka

Festyn z okazji Dnia Dziecka dostarczył uczestnikom wielu niezapomnianych wrażeń. Dzieci obejrzały przedstawienie przygotowane przez nauczycieli oraz występ taneczny uczennic naszej szkoły i pobliskiego gimnazjum. Artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Na dzieci czekało wiele atrakcji: konkur ...

6
1