1

SKO Blog Miesiąca
- laureaci etapu grudniowego
35
Blog SKO

SP 45 Poznań

SP 45 Poznań

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 45 im. ORP "Poznań" w Poznaniu. SKO w naszej szkole działa od 1972r. Od wielu lat bierzemy udział w kolejnych edycjach konkursu PKO pod hasłem "Dziś oszczędzam w SKO, jutro w PKO". Chcemy podzielić się z Wami naszymi działaniami w ramach SKO. Zachęcamy do odwiedzania i komentowania naszego bloga. Pozdrawiamy.

POZNANIE PRACY BANKOWCA

Mama jednego z uczniów, w bardzo interesujący sposób wprowadziła dzieci oddziału przedszkolnego w świat bankowości. Dzieci dowiedziały się, na czym polega praca w banku. Poznały urządzenie do liczenia pieniędzy, miały okazję samodzielnie je obsługiwać.

3

KONKURS NA NAJCIEKAWSZĄ MONETĘ

Uczniowie klas 0 – 3 wykazali się inwencją twórczą w „Konkursie na najciekawszą monetę”. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali wyróżnienia, ponieważ wszystkie prace były bardzo ciekawe.

0

Konkurs plastyczny

W klasach IV-VII odbył się konkurs plastyczny pod hasłem "Oszczędzam, bo wiem jak to robić". Uczniowie wykazali się dużą kreatywnością podczas tworzenia swoich prac. Najciekawszymi okazały się prace Daniela J. oraz Dawida G. z klasy 5a, którzy otrzymali dwa pierwsze miejsca. Serdecznie gratulujemy ...

3

Nagrody za systematyczne oszczędzanie

Podczas apelu klas 0 - III wręczono nagrody za systematyczne oszczędzanie w SKO w miesiącach:luty, marzec, kwiecień. Nagrody otrzymali Szymon S. z klasy 0B i Patryk F. z klasy IA. Wręczono również drobne upominki uczniom, którzy założyli konto internetowe.

2
1