1

Jak być eko podczas wakacji?
3 wskazówki, które ułatwią Ci dbanie o środowisko oraz finanse podczas letniego wypoczynku.
3
Blog SKO

SP 45 Poznań

SP 45 Poznań

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 45 im. ORP "Poznań" w Poznaniu. SKO w naszej szkole działa od 1972r. Od wielu lat bierzemy udział w kolejnych edycjach konkursu PKO pod hasłem "Dziś oszczędzam w SKO, jutro w PKO". Chcemy podzielić się z Wami naszymi działaniami w ramach SKO. Zachęcamy do odwiedzania i komentowania naszego bloga. Pozdrawiamy.

GORĄCZKA ZŁOTA

Nasza szkoła bierze udział w akcji "Gorączka Złota". Celem akcji jest zbiórka pieniędzy na letni wypoczynek dzieci i młodzieży z najuboższych rodzin. Zachęcamy wszystkich do pomocy potrzebującym.

1

Obchody Dni Patrona

10 maja świętowaliśmy w naszej szkole Dni Patrona z okazji 25 rocznicy pierwszego podniesienia bandery na ORP „Poznań”. Uczniowie wyruszyli w niezwykły rejs tym razem prowadzeni muzyką i smakami krajów nadbałtyckich.

1

"Pieniądze przyszłości"

W RAMACH SKO ODBYŁ SIĘ KONKURS PLASTYCZNY „PIENIĄDZE PRZYSZŁOŚCI” Wyróżnienia otrzymali uczniowie: Kalińska Irena z kl. IIB, Kramarczyk Mateusz z kl. IIB, Wnuk Wiktoria z kl. IIB, Kosmala Zuzanna z kl. IIIA, Lulczyńska Emilia z kl. IIIB. Gratulujemy!!!

1

Zbiórka książek

Nasza szkoła bierze udział w akcji "Zaczytani", której celem jest zbiórka książek przeznaczonych dla najmłodszych pacjentów szpitali.

0
1