1

Uważne jedzenie – co to takiego?
Czy zdarza ci się jeść w pośpiechu, wychodząc do szkoły, podczas zabawy z kolegami lub przed telewizorem, czy komputerem?
7
Blog SKO

SP 45 Poznań

SP 45 Poznań

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 45 im. ORP "Poznań" w Poznaniu. SKO w naszej szkole działa od 1972r. Od wielu lat bierzemy udział w kolejnych edycjach konkursu PKO pod hasłem "Dziś oszczędzam w SKO, jutro w PKO". Chcemy podzielić się z Wami naszymi działaniami w ramach SKO. Zachęcamy do odwiedzania i komentowania naszego bloga. Pozdrawiamy.

Marsz Przeciw Przemocy

22 maja 2015 roku uczniowie naszej szkoły po raz po kolejny przeszli w „Marszu Przeciw Przemocy”. Celem tego dnia było zintegrowanie całej społeczności szkolnej. Głośno mówimy NIE DLA PRZEMOCY.

0

Konkurs "Zielone osiedle"

W ramach SKO odbył się konkurs plastyczny "Zielone osiedle". W kategorii praca przestrzenna równorzędne wyróżnienia otrzymali: Nadia Barańska kl. I A, Hubert Krygowski kl.I A, Fabian Łukasik kl. I B, Julia Sobczak kl. I A. W kategorii praca płaska nagrody otrzymali: 1 miejsce -Zofia Komorowska kl. I ...

2

Wizyta w PKO BP

Uczniowie kl. IIa i kl. IIb podczas wizyty w I Oddziale PKO BP zapoznali się z działalnością banku. Pani Ewa Zielińska, opiekun SKO, zaprosiła dzieci do obejrzenia wystawy „80 LAT SKO W PKO BP”. Bardzo ciekawie opowiadała o historii powstania SKO. Jak dawniej dzieci oszczędzały pieniądze i jakie są ...

4
1