1

Jak być eko podczas wakacji?
3 wskazówki, które ułatwią Ci dbanie o środowisko oraz finanse podczas letniego wypoczynku.
2
Blog SKO

SP 45 Poznań

SP 45 Poznań

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 45 im. ORP "Poznań" w Poznaniu. SKO w naszej szkole działa od 1972r. Od wielu lat bierzemy udział w kolejnych edycjach konkursu PKO pod hasłem "Dziś oszczędzam w SKO, jutro w PKO". Chcemy podzielić się z Wami naszymi działaniami w ramach SKO. Zachęcamy do odwiedzania i komentowania naszego bloga. Pozdrawiamy.

Działania ekologiczne w naszej szkole

Do końca bieżącego roku szkolnego trwa zbiórka makulatury, puszek aluminiowych, zużytych baterii, urządzeń elektrycznych i elektronicznych.

0

Zgłębiamy wiedzę ekonomiczną

Uczniowie poznają świat finansów czytając poradnik ekonomiczny dla najmłodszych "Brawo Bank" oraz dziecięcy przewodnik po świecie pieniędzy "Przygody Kuby Pieniążka i żyrafy Lokatki", które zostały wydane przez PKO BP.

0

Dni Patrona

Dni Patrona są świętem całej szkoły. Na uroczystość przybyli goście, rodzice, nauczyciele, uczniowie. Społeczność szkolna realizowała działania wokół patrona w ramach projektu „Rejs okrętem po Bałtyku”. Uczniowie uczestniczyli w konkursach: plastycznym, literackim i wiedzy marynistycznej. Podczas o ...

0
1