1

Ministerstwo edukacji odwołało wszystkie jutrzejsze lekcje – ale czy na pewno?
W tym wpisie opowiem Ci, czym są fake newsy i kaczki dziennikarskie. Przeczytaj, a dowiesz się, jak nie dać się zwieść i rozpoznać nieprawdziwe informacje.
23
Blog SKO

SP 45 Poznań

SP 45 Poznań

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 45 im. ORP "Poznań" w Poznaniu. SKO w naszej szkole działa od 1972r. Od wielu lat bierzemy udział w kolejnych edycjach konkursu PKO pod hasłem "Dziś oszczędzam w SKO, jutro w PKO". Chcemy podzielić się z Wami naszymi działaniami w ramach SKO. Zachęcamy do odwiedzania i komentowania naszego bloga. Pozdrawiamy.

Wiosenne porządki

Z okazji Światowego Dnia Ziemi, który obchodzony jest 22 kwietnia - Wydział Gospodarki Komunalnej oraz Zakład Lasów Państwowych zaplanował jak co roku akcję sprzątania terenów zielonych. Hasłem tegorocznych porządków jest „CZYSTY I ZIELONY POZNAŃ – MIASTEM MIŁYCH DOZNAŃ”. Organizatorzy akcji ponawia ...

2

Bezpieczne wędrówki od grosika do złotówki

Uczniowie klas II biorą udział w projekcie "Bezpieczne wędrówki od grosika do złotówki". Podróżując po Galaktyce odwiedzają różne planety, gdzie zdobywają wiedzę z zakresu bezpieczeństwa i edukacji finansowej. Podczas podróży na planetę Grosik uczniowie rozróżniali monety i banknoty, wskazywali awer ...

1

Konkurs SKO

Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie na pracę plastyczną z zakresu ochrony środowiska „Zielone osiedle”. Konkurs trwa do 20.04.15 r. Format – praca płaska lub przestrzenna. Technika dowolna. Podpisane prace oddajemy wychowawcy lub opiekunowi SKO.

1

Świąteczna zbiórka żywności

Wolontariusze ze „Szkolnego Klubu Wielkoducha” zorganizowali świąteczną „Zbiórkę Żywności” dla najuboższych. Produkty żywnościowe zostaną przekazane potrzebującym. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję!

1
1