1

Jak być eko podczas wakacji?
3 wskazówki, które ułatwią Ci dbanie o środowisko oraz finanse podczas letniego wypoczynku.
3
Blog SKO

SP 45 Poznań

SP 45 Poznań

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 45 im. ORP "Poznań" w Poznaniu. SKO w naszej szkole działa od 1972r. Od wielu lat bierzemy udział w kolejnych edycjach konkursu PKO pod hasłem "Dziś oszczędzam w SKO, jutro w PKO". Chcemy podzielić się z Wami naszymi działaniami w ramach SKO. Zachęcamy do odwiedzania i komentowania naszego bloga. Pozdrawiamy.

Dbamy o środowisko

W ramach akcji "Wiosenne porządki" sprzątaliśmy teren wokół szkoły. Wszystkie klasy z dużym zaangażowaniem włączyły się w prace porządkowe.

0

Laureaci konkursu

Konkurs plastyczny "Oszczędzamy w SKO z żyrafą Lokatką" został rozstrzygnięty. Wzięli w nim udział uczniowie klas 0 - IV. Prace były ciekawe, wykonane różnymi technikami. Najciekawsze prace zostały nagrodzone. Wyróżnienia otrzymali: Zofia Komorowska - kl. 0 "A", Daniel Kowalewski - kl. 0 A", Szymon ...

0

Obchody Dnia Patrona naszej szkoły

W kwietniu obchodzimy Dzień Patrona naszej szkoły. Jest nim ORP "Poznań", którego portem macierzystym jest Świnoujście. W ramach tegorocznych obchodów uczniowie poznawali kraje nadbałtyckie. Klasy I - VI przygotowały ciekawe prezentacje pt. "Rejs okrętem po Bałtyku".

0

Zachęcamy do udziału w akcji charytatywnej

Wolontariat działający w naszej szkole zaprasza do udziału w akcji "Opatrunek na ratunek" oraz do akcji "Czary mary okulary" - jest to zbiórka okularów, które trafią na misje . Kto chce pomóc, może przynieść okulary używane jak i nowe oraz środki opatrunkowe. Z góry dziękujemy.

0
1