1

SKO Blog Miesiąca
- laureaci etapu grudniowego
30
Blog SKO

SP 45 Poznań

SP 45 Poznań

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 45 im. ORP "Poznań" w Poznaniu. SKO w naszej szkole działa od 1972r. Od wielu lat bierzemy udział w kolejnych edycjach konkursu PKO pod hasłem "Dziś oszczędzam w SKO, jutro w PKO". Chcemy podzielić się z Wami naszymi działaniami w ramach SKO. Zachęcamy do odwiedzania i komentowania naszego bloga. Pozdrawiamy.

Wiosenne porządki

Nasza szkoła od wielu lad bierze udział w akcji "Wiosenne porządki". Wszystkie klasy z wielkim zaangażowaniem włączyły się do akcji. Uczniowie sprzątali teren wokół szkoły. Po raz kolejny udowodnili, że nie jest im obojętny stan naszego środowiska.

9

Akcja charytatywna " Opatrunek na ratunek"

Członkowie SKO włączyli się w akcję charytatywną, której celem jest pomoc chorym w Afryce.Uczniowie przynoszą bandaże, gazy, kompresy, plastry opatrunkowe, watę, rękawiczki gumowe, igły, strzykawki. Zachęcamy do udziału w akcji, dziękujemy za dotychczasowe dary.

3

Wycieczka do Banku PKO

12 kwietnia 2012 r. klasa II A z wychowawczynią udała się na wycieczkę do I Oddziału PKO w Poznaniu. Po przemiłym powitaniu przez opiekunkę SKO, odbyło się spotkanie, na którym przedstawiono historię banku, zapoznano z funkcjonowaniem placówki, wyjaśniono na czym polega praca bankowca. Największą at ...

1

Spotkanie z przedstawicielami PKO BP

Uczniowie klas szóstych mieli możliwość poszerzenia wiedzy finansowej na spotkaniu z przedstawicielami PKO BP. Poznali zasady konkursu związanego z założeniem pierwszego konta. Zachęcamy do udziału w konkursie.

2
1