1

SKO Blog Miesiąca
- laureaci etapu grudniowego
49
Blog SKO

SP 45 Poznań

SP 45 Poznań

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 45 im. ORP "Poznań" w Poznaniu. SKO w naszej szkole działa od 1972r. Od wielu lat bierzemy udział w kolejnych edycjach konkursu PKO pod hasłem "Dziś oszczędzam w SKO, jutro w PKO". Chcemy podzielić się z Wami naszymi działaniami w ramach SKO. Zachęcamy do odwiedzania i komentowania naszego bloga. Pozdrawiamy.

Życzenia świąteczne

Za oknami pierwsze promienie słońca, przyroda budzi się do życia, a my wyczekujemy Świąt Wielkanocnych. Z tej okazji składamy wszystkim członkom SKO i ich rodzinom zdrowych, spokojnych i rodzinnych świąt. Wesołego Alleluja!!!

2

Konkurs na najlepsze hasło

Masz głowę pełną pomysłów i rymowanek. Ułóż najlepsze hasło dotyczące oszczędzania i zgłoś się do konkursu plastycznego. Technika i format pracy dowolny. Swoje prace można oddawać do końca kwietnia.

1

Zakładajmy konta w SKO

Jeśli chcesz bezpiecznie ulokować swoje kieszonkowe to załóż konto w SKO. Pobierz formularz, pokaż go rodzicom, oddaj i gotowe. Gorąco zachęcamy!

0

Podziel się zdrowym...

Od niedawna w holu naszej szkoły stoi kolorowa skrzynka, do której możecie wkładać jak również możecie znaleźć świeże owoce, warzywa, wodę czy soczki. Wszystko to wiąże się z akcją "Podziel się zdrowym...owocem, soczkiem, wodą, zdrową przekąską".

0

Dzień Kobiet

Wszystkim kobietom z okazji ich święta życzymy samych dobrych dni i dużo uśmiechu!

1
1