1

Jak być eko podczas wakacji?
3 wskazówki, które ułatwią Ci dbanie o środowisko oraz finanse podczas letniego wypoczynku.
3
Blog SKO

SP 45 Poznań

SP 45 Poznań

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 45 im. ORP "Poznań" w Poznaniu. SKO w naszej szkole działa od 1972r. Od wielu lat bierzemy udział w kolejnych edycjach konkursu PKO pod hasłem "Dziś oszczędzam w SKO, jutro w PKO". Chcemy podzielić się z Wami naszymi działaniami w ramach SKO. Zachęcamy do odwiedzania i komentowania naszego bloga. Pozdrawiamy.

Nie tylko SKO

"Talent Show", który odbył się w naszej szkole był okazją do śpiewu i tańca przy muzyce. W kolorowych kapeluszach oraz świetnych nastrojach przywitaliśmy wiosnę. Uczniowie występujący na scenie wykazali się swoimi umiejętnościami wokalno - tanecznymi. Najlepsi otrzymali dyplomy. Gratulujemy!

2

Konkurs "Zimowe oszczędzanie z SKO"

Nasza szkoła bierze udział w konkursie "Zimowe oszczędzanie z SKO". Konkurs ma na celu szerzenie idei oszczędzania i przedsiębiorczości w ramach SKO. Biorą w nim udział szkoły , które mają otwarty rachunek SKO Konto dla Szkoły. Zachęcam uczniów do założenia internetowego Konta dla Uczniów.

1

Dzień Kobiet w naszej szkole

Dzień 8 marca ogłoszono w naszej szkole "Dniem krawata, muszki lub kokardy". Chłopcy wykonali laurki, które wręczyli koleżankom. Obdarowali dziewczynki drobnymi upominkami oraz złożyli życzenia z okazji Dnia Kobiet.

0

Marcowy konkurs SKO

Zapraszamy uczniów klas 0 - IV do udziału w konkursie plastycznym "Oszczędzamy w SKO z żyrafą Lokatką". Konkurs trwa do 27 marca 2013 r. Technika dowolna. Autorzy zwycięskich prac zostaną nagrodzeni.

0

Zdobywamy wiedzę finansową

Uczniowie klas drugich oraz trzecich naszej szkoły biorą udział w projekcie „Od grosika do złotówki”. Dzieci udają się w podróż po Galaktyce Oszczędzanie i Galaktyce Finanse. Przewodnikiem po tym niezwykłym świecie jest Pan Grosik. Podróż trwa dziesięć miesięcy, podczas której dzieci wykonują prze ...

0
1