1

Ministerstwo edukacji odwołało wszystkie jutrzejsze lekcje – ale czy na pewno?
W tym wpisie opowiem Ci, czym są fake newsy i kaczki dziennikarskie. Przeczytaj, a dowiesz się, jak nie dać się zwieść i rozpoznać nieprawdziwe informacje.
23
Blog SKO

SP 45 Poznań

SP 45 Poznań

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 45 im. ORP "Poznań" w Poznaniu. SKO w naszej szkole działa od 1972r. Od wielu lat bierzemy udział w kolejnych edycjach konkursu PKO pod hasłem "Dziś oszczędzam w SKO, jutro w PKO". Chcemy podzielić się z Wami naszymi działaniami w ramach SKO. Zachęcamy do odwiedzania i komentowania naszego bloga. Pozdrawiamy.

Czas odpoczynku i miłej zabawy

Wszystkim,którzy dzisiaj rozpoczęli zimowe ferie życzymy odpoczynku, dobrej pogody, wielu niezapomnianych wrażeń. Zachęcamy do aktywnego spędzania czasu. Pamiętajcie o bezpieczeństwie swoim i swoich rówieśników!

0

Podsumowanie semestru

Podczas apelu podsumowującego pierwszy semestr wręczono uczniom nagrody za udział w konkursach, Odznaki Wzorowego Ucznia, pochwały Dyrektora Szkoły. Nagrody za udział w Konkursie dla Szkolnych Kas Oszczędności otrzymali : Filip Wesołowski z kl. II A, Bartosz Bykowicz z kl. VI B, Nadia Barańska z kl ...

1

Czas karnawału

Podczas balu karnawałowego, który odbył się w naszej szkole, pojawiło się wiele bajkowych postaci. Spotkać można było wróżki, księżniczki oraz wiele postaci ze znanych bajek . Dzieci bawiły się razem z Indianami ze Szkoły Tańca Hajdasz. Zabawa w rytmie znanych przebojów była świetna.

2
1