1

SKO Blog Miesiąca
- laureaci etapu grudniowego
30
Blog SKO

SP 45 Poznań

SP 45 Poznań

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 45 im. ORP "Poznań" w Poznaniu. SKO w naszej szkole działa od 1972r. Od wielu lat bierzemy udział w kolejnych edycjach konkursu PKO pod hasłem "Dziś oszczędzam w SKO, jutro w PKO". Chcemy podzielić się z Wami naszymi działaniami w ramach SKO. Zachęcamy do odwiedzania i komentowania naszego bloga. Pozdrawiamy.

Rozpoczynamy zimowe ferie

SKO w naszej szkole na swoim koncie zgromadziło do tej pory kwotę 16696,91 zł. Dziękujemy Wam i zachęcamy do udziału w konkursie "Dziś oszczędzam w SKO, jutro w PKO" po feriach. W ostatnim dniu nauki, w klasach odbyły się pogadanki na temat "Bezpieczne zabawy podczas zimowych ferii". W ramach "Akcj ...

4

Akcja "Góra Grosza"

W pierwszym semestrze wzięliśmy udział w akcji "Góra Grosza" organizowanej przez Towarzystwo "Nasz Dom". Zebrane pieniądze przeznaczone są na potrzeby dzieci z domów dziecka.

2

Bierzemy udział w konkursie Banku PKO BP

Uczniowie naszej szkoły wykonali prace na konkurs plastyczny "Plakat promujący przedsiębiorczość" organizowany przez Bank PKO BP.

3

W karnawałowym nastroju

8.02.12r. odbył się balik karnawałowy dla najmłodszych uczniów naszej szkoły. W godzinach popołudniowych odbyła się dyskoteka dla uczniów klas IV - VI. Dochód z biletów wstępu na dyskotekę zostanie przeznaczony na cele charytatywne.

7

DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU W NASZEJ SZKOLE

Inicjatywa ta ma na celu zwrócenie uwagi na kwestię bezpiecznego dostępu dzieci do zasobów internetowych.

24

Podsumowanie pracy szkoły

7.02.2012 r. odbył się apel podsumowujący pracę szkoły w pierwszym semestrze.

11

Kolejne wykłady KOLOROWEGO UNIWERSYTETU za nami

Trzecioklasiści z naszej szkoły uczestniczyli w wykładach "Hieroglify - Świat Starożytnego Egiptu" oraz "Chemia o materii i jej zmianach".

5
1