1

Ministerstwo edukacji odwołało wszystkie jutrzejsze lekcje – ale czy na pewno?
W tym wpisie opowiem Ci, czym są fake newsy i kaczki dziennikarskie. Przeczytaj, a dowiesz się, jak nie dać się zwieść i rozpoznać nieprawdziwe informacje.
23
Blog SKO

SP 45 Poznań

SP 45 Poznań

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 45 im. ORP "Poznań" w Poznaniu. SKO w naszej szkole działa od 1972r. Od wielu lat bierzemy udział w kolejnych edycjach konkursu PKO pod hasłem "Dziś oszczędzam w SKO, jutro w PKO". Chcemy podzielić się z Wami naszymi działaniami w ramach SKO. Zachęcamy do odwiedzania i komentowania naszego bloga. Pozdrawiamy.

W świątecznym nastroju

Tradycyjnie w ostatnim dniu przed przerwą świąteczną, w auli naszej szkoły odbyły się Jasełka. Uczniowie wzięli udział w Wigiliach klasowych. Uroczystość przebiegała w świątecznym nastroju.

1

Świąteczna zbiórka żywności

Wielkoduchy ze Szkolnego Klubu Wielkoducha zebrały 60 kg żywności,która zostanie przekazana do instytucji zajmujących się dożywianiem osób najuboższych.

0

Kiermasz świąteczny

W naszej szkole odbył się kiermasz świąteczny. Dochód z kiermaszu przeznaczony zostanie na cele charytatywne.

0

Poszerzamy wiedzę z zakresu finansów

Podczas spotkania z przedstawicielem PKO BP uczniowie klas I - III mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę z zakresu bankowości. Dowiedzieli się jak można założyć konto internetowe. Mogli zadać pytania dotyczące oszczędzania pieniędzy i pracy w banku.

0

Nagrody dla członków SKO

Dnia 22 września uczniowie oddziału przedszkolnego oraz klas I-III wzięli udział apelu szkolnym. Opiekun SKO wręczył nagrody członkom SKO za udział w konkursie dla Szkolnych Kas Oszczędności - Edycja 2014/2015. Zachęcamy do udziału w tegorocznej edycji konkursu.

3

Podziękowanie dla SP 45

Nasza szkoła otrzymała podziękowanie za udział w akcji zbierania nakrętek.

3

Pakiet powitalny

Z Banku PKO BP otrzymaliśmy "Pakiet powitalny", który zawierał różne gadżety z logo SKO: książki, worki, naklejki, kredki, piórniki, odblaski, czapki, kalendarze. Dziękujemy Bankowi PKO BP za prezenty.

0
1