1

Jak być eko podczas wakacji?
3 wskazówki, które ułatwią Ci dbanie o środowisko oraz finanse podczas letniego wypoczynku.
2
Blog SKO

SP 45 Poznań

SP 45 Poznań

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 45 im. ORP "Poznań" w Poznaniu. SKO w naszej szkole działa od 1972r. Od wielu lat bierzemy udział w kolejnych edycjach konkursu PKO pod hasłem "Dziś oszczędzam w SKO, jutro w PKO". Chcemy podzielić się z Wami naszymi działaniami w ramach SKO. Zachęcamy do odwiedzania i komentowania naszego bloga. Pozdrawiamy.

Życzenia świąteczne

Przed Świętami Bożego Narodzenia w naszej szkole panowała wyjątkowa atmosfera. Odbył się kiermasz świąteczny, uczniowie obejrzeli Jasełka, w klasach odbyły się Wigilie. Wszystkim odwiedzającym naszego bloga życzymy radosnych Świąt Bożego Narodzenia.

2

Międzyszkolne spotkanie przedstawicieli SKO

Dnia 9.12.13 wzięliśmy udział w" Międzyszkolnym Spotkaniu Przedstawicieli SKO" zorganizowanym przez SP 40 w Poznaniu. Naszą szkołę reprezentowali członkowie SKO: Ola Brzezińska i Magdalena Zdrojowa z kl. V A oraz Gabrysia Leitgeber z kl. IV A. Uczennice przedstawiły prezentację o działalności SKO w ...

3

Mikołaj

Dzisiaj naszą szkołę odwiedził Mikołaj, który obdarował dzieci prezentami. Dziękujemy!!!

3

Wyniki konkursu

Podsumowane zostały konkursy przeprowadzone w ramach SKO. W konkursie plastycznym „Dlaczego warto oszczędzać?” wyróżnienie otrzymała Zofia Komorowska z kl.I A, w konkursie "Rymowanki i wiersze o oszczędzaniu" wyróżnienia otrzymali: Kuba Andrzejewski z kl. II B, Agata Wejner z kl. III B, w konkursi ...

0

Dzień Misia

Po raz kolejny w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Misia. Dzieci z oddziału przedszkolnego i klas I - III przyniosły do szkoły swoje ulubione misie. Na apelu śpiewały piosenki o misiach, , były tańce z pluszakami przy muzyce. Dzieci otrzymały z rąk pani Dyrektor nagrody za udział w konkursach.

0
1