1

Smombie – kim jest, jak się zachowuje i co zrobić, aby nie stać się smartfonowym zombie
Smombie to osoba, która nie rezygnuje z korzystania z telefonu kiedy idzie po ulicy. W tym samym czasie przemieszcza się, pisze SMS-y, ogląda rolki, gra w gry, prowadzi videorozmowy. Bywa często całkowicie nieświadoma otoczenia. Nie kontroluje sytuacji dookoła siebie i stanowi poważne zagrożenie dro ...
13
Blog SKO

SP 45 Poznań

SP 45 Poznań

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 45 im. ORP "Poznań" w Poznaniu. SKO w naszej szkole działa od 1972r. Od wielu lat bierzemy udział w kolejnych edycjach konkursu PKO pod hasłem "Dziś oszczędzam w SKO, jutro w PKO". Chcemy podzielić się z Wami naszymi działaniami w ramach SKO. Zachęcamy do odwiedzania i komentowania naszego bloga. Pozdrawiamy.

Wigilijne spotkania

Dzień 22.12.11r. był wyjątkowym dniem w naszej szkole. Tradycyjnie, w ostatnim dniu nauki przed przerwą świąteczną, w klasach odbyły się spotkania wigilijne.

11

Decyduję o Europie poznając ją

22.12.11r.w auli naszej szkoły odbyło się podsumowanie projektu przybliżającego ideę wspólnej Europy "Decyduję o Europie poznając ją".

7

Mini Handball

Mini Handball to formuła turniejów przygotowana specjalnie dla dzieci rozpoczynających swoją przygodę z piłką ręczną.Organizatorem projektu jest Fabryka Volkswagen Poznań we współpracy z Wielkopolskim Związkiem Piłki Ręcznej.

3

W świątecznym nastroju

14.12.11r. uczniowie i nauczyciele SP45 spotkali się w auli, żeby wspólnie uczcić zbliżające się Święta Bożego Narodzenia.

4

Kiermasz świąteczny

Do Świąt Bożego Narodzenia zostało już niewiele czasu.Wzorem lat ubiegłych w naszej szkole odbył się kiermasz świąteczny.

3

Bierzemy udzial w kolejnym wykładzie KOLOROWEGO UNIWERSYTETU

"Jabłka z jabłonek, skrzydła biedronek, zielony liść w kolory grajmy dziś" to temat grudniowego wykładu w ramach KOLOROWEGO UNIWERSYTETU, w którym uczestniczyli uczniowie klas III naszej szkoły.

5

Dzień Pluszowego Misia

Wszystkie klasy naszej szkoły z dużym zapałem przygotowywały się do tego dnia. Uczniowie starali się zebrać jak największą kolekcję pluszowych misiów.

6
1