1

5 zł jakiego jeszcze nie było! Narodowy Bank Polski wprowadził do obiegu nową monetę
Moneta jest częścią serii „Odkryj Polskę”, która prezentuje ciekawe miejsca i zabytki z różnych regionów kraju. Nowe 5 zł upamiętnia realizację pierwszego etapu nowej drogi wodnej, łączącej Zalew Wiślany z Zatoką Gdańską, która została oficjalnie otwarta 17 września 2022 r.
1
Blog SKO

SP 45 Poznań

SP 45 Poznań

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 45 im. ORP "Poznań" w Poznaniu. SKO w naszej szkole działa od 1972r. Od wielu lat bierzemy udział w kolejnych edycjach konkursu PKO pod hasłem "Dziś oszczędzam w SKO, jutro w PKO". Chcemy podzielić się z Wami naszymi działaniami w ramach SKO. Zachęcamy do odwiedzania i komentowania naszego bloga. Pozdrawiamy.

KONKURS PLASTYCZNY SKO NA „WŁASNY PROJEKT KARTY DO BANKOMATU” ZOSTAŁ ROZSTRZYGNIĘTY

W październiku, „Miesiącu oszczędzania”, chętni uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym SKO na „Własny projekt karty do bankomatu”. Uczestnicy konkursu wykazali się dużym zaangażowaniem i pomysłowością. Wyniki konkursu: Klasy 0: 1. miejsce - Mikołaj D. kl. 0b i ...

1

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Dnia 8.11 w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Część artystyczna została przygotowana przez klasy drugie. Uczniowie mieli okazję wspólnie zaśpiewać pieśni patriotyczne. Ten dzień był dla nich prawdziwą lekcją historii.

1

PASOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW

Zgodnie z tradycją Szkoły Podstawowej nr 45 im. ORP „Poznań” w Poznaniu dnia 24 października 2019 roku bardzo uroczyście obchodzono pasowanie uczniów klas pierwszych. Zaszczycili naszą szkołę swoją obecnością zaproszeni goście. W uroczystości udział wzięli również nauczyciele i rodzice .Wychowawczyn ...

1
1