1

SKO Blog Miesiąca
- laureaci etapu grudniowego
35
Blog SKO

SP 45 Poznań

SP 45 Poznań

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 45 im. ORP "Poznań" w Poznaniu. SKO w naszej szkole działa od 1972r. Od wielu lat bierzemy udział w kolejnych edycjach konkursu PKO pod hasłem "Dziś oszczędzam w SKO, jutro w PKO". Chcemy podzielić się z Wami naszymi działaniami w ramach SKO. Zachęcamy do odwiedzania i komentowania naszego bloga. Pozdrawiamy.

Święto Niepodległości

W naszej szkole świętowaliśmy 100-lecie odzyskania niepodległości!

1

Nagrody za systematyczne oszczędzanie

Październik jest miesiącem oszczędzania. W tym miesiącu nagrodziliśmy uczniów za systemaytyczne oszczędzanie w SKO. Gratulujemy nagrodzonym!

2

Pasowanie pierwszoklasistów

25 października 2018 roku odbyło się pasowanie na uczniów Szkoły Podstawowej nr 45 im. Okrętu Rzeczypospolitej Polskiej ,,Poznań”. SKO wsparło tę uroczystość. W tym dniu rodzice pierwszoklasistów otrzymali ulotki informacyjne dotyczące założenia konta internetowego.

0

Światowy Dzień Oszczędzania

Uczniowie naszej szkoły 31 października, który jest Światowym Dniem Oszczędzania pokazali, że nie tylko o pieniądze warto dbać. Każda klasa wykonała plakaty, na których według dzieci oszczędzać trzeba wodę, drewno, żywność, gaz, prąd, ale również czas i zdrowie. Wykonane zostały także skarbonki, do ...

1
1