1

NOWOŚĆ: Test Wiedzy Ekonomicznej – rozpocznij przygotowania!
To będzie wyjątkowa inicjatywa. Zarówno pod względem tematyki, jak i materiałów, które pomogą Ci zdobyć 10/10 punktów.
6
Blog SKO

SP 45 Poznań

SP 45 Poznań

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 45 im. ORP "Poznań" w Poznaniu. SKO w naszej szkole działa od 1972r. Od wielu lat bierzemy udział w kolejnych edycjach konkursu PKO pod hasłem "Dziś oszczędzam w SKO, jutro w PKO". Chcemy podzielić się z Wami naszymi działaniami w ramach SKO. Zachęcamy do odwiedzania i komentowania naszego bloga. Pozdrawiamy.

Zbiórka żywności

Pomóż zwierzętom ze schroniska!!!Trwa zbiórka żywności i gadżetów w holu naszej szkoły. Nie bądź obojętny.

1

Kiermasz świąteczny

Zbliża się najpiękniejszy czas w roku - ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA, a z nimi kiermasz świąteczny w naszej szkole. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy i zachęcamy do przynoszenia fantów, z których zebrana kwota pieniężna zostanie wysłana do naszego adopcyjnego przyjaciela do Kamerunu.

1

Apel starszych klas

Podczas apelu wychowawczego w klasach 4-7 zostały wręczone nagrody dla tych uczniów, którzy mają założone konta w SKO i systematycznie oszczędzają. Wyróżnionych zostało bardzo wielu SKO-wiczów. Cały czas gorąco zachęcamy do otwierania kont w SKO i lokowania tam swoich oszczędności.

1

Apel SKO

Podczas apelu poinformowano o wynikach konkursów, które zostały zorganizowane przez Szkolną Kasę Oszczędności. Nagrody otrzymali Ci, którzy systematycznie oszczędzali. Pozostali dostali gadżety z logo SKO. Duży sukces odniosła Eliza X. z klasy IIIA, która zajęła I miejsce w konkursie plastyc ...

2
1