1

Jak być eko podczas wakacji?
3 wskazówki, które ułatwią Ci dbanie o środowisko oraz finanse podczas letniego wypoczynku.
2
Blog SKO

SP 45 Poznań

SP 45 Poznań

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 45 im. ORP "Poznań" w Poznaniu. SKO w naszej szkole działa od 1972r. Od wielu lat bierzemy udział w kolejnych edycjach konkursu PKO pod hasłem "Dziś oszczędzam w SKO, jutro w PKO". Chcemy podzielić się z Wami naszymi działaniami w ramach SKO. Zachęcamy do odwiedzania i komentowania naszego bloga. Pozdrawiamy.

"Odkładam pieniądze na moje marzenia"

Konkurs plastyczny pod hasłem "Odkładam pieniądze na moje marzenia" rozstrzygnięty!! Uczniowie naszej szkoły mają marzenia i wiedzą co trzeba zrobić, by móc je zrealizować. Pokazali to w swoich pracach. Najlepsze prace zostały nagrodzone. W klasach 1-3, III miejsce zajęła Paulina Plucińska z klasy 2 ...

0

Grosikowe zmagania

Klasy III również w tym roku szkolnym krążą po grosikowej galaktyce w poszukiwaniu skarbów. Robią to oczywiście bardzo bezpiecznie cały czas wzbogacając swoją wiedzę na temat bezpiecznego oszczędzania.

0

Pomagamy potrzebującym

W miesiącu listopadzie pomagamy potrzebującym. Wspieramy szpitale misyjne w akcji "Opatrunek na ratunek", zwierzaki w schroniskach w akcji "Paczka dla zwierzaczka", a przez cały rok zbieramy nakrętki na rehabilitację dla Stefanii. Zachęcamy do pomagania!

0

Wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Jak co roku uczniowie naszej szkoły przystąpili do bicia rekordu w ratowaniu życia. Wszyscy zaangażowali się w pomoc dla WOŚP.

1
1