1

Jak być eko podczas wakacji?
3 wskazówki, które ułatwią Ci dbanie o środowisko oraz finanse podczas letniego wypoczynku.
3
Blog SKO

SP 45 Poznań

SP 45 Poznań

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 45 im. ORP "Poznań" w Poznaniu. SKO w naszej szkole działa od 1972r. Od wielu lat bierzemy udział w kolejnych edycjach konkursu PKO pod hasłem "Dziś oszczędzam w SKO, jutro w PKO". Chcemy podzielić się z Wami naszymi działaniami w ramach SKO. Zachęcamy do odwiedzania i komentowania naszego bloga. Pozdrawiamy.

Świąteczny kiermasz charytatywny

W grudniu nasza szkoła organizuje świąteczny kiermasz charytatywny. Prosimy o przynoszenie darów. Cały dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na Celestyna, naszego adoptowanego kolegi z Kamerunu. Dziękujemy za pomoc!

0

Śniadanie daje moc!

Ogólnopolska akcja "Śniadanie daje moc" odbyła się już po raz trzeci. W programie wzięli udział również uczniowie klas 0 - III naszej szkoły. Celem akcji było zwiększenie świadomości na temat zdrowego odżywiania i roli śniadania w diecie dziecka. Śniadanie odbyło się w miłej, przyjaznej atmosferze. ...

1

Uroczystość ślubowania klas pierwszych

W naszej szkole odbyło się uroczyste pasowanie uczniów klas pierwszych. Zgodnie z tradycją, aby stać się uczniami naszej szkoły i zasłużyć na tytuł „wilczka morskiego” dzieci musiały wykazać się wiedzą, sprawnością fizyczną oraz zaprezentować swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. Po częś ...

0

Wizyta przedstawiciela PKO BP

Naszą szkołę odwiedziła pani Ewa Zielińska, przedstawicielka PKO BP. Podczas spotkań z uczniami z poszczególnych klas rozmawiała między innymi o celowości oszczędzania pieniędzy oraz poinformowała ich o możliwości założenia internetowego konta PKO BP.

0
1