1

SKO Blog Miesiąca
- laureaci etapu grudniowego
30
Blog SKO

SP 45 Poznań

SP 45 Poznań

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 45 im. ORP "Poznań" w Poznaniu. SKO w naszej szkole działa od 1972r. Od wielu lat bierzemy udział w kolejnych edycjach konkursu PKO pod hasłem "Dziś oszczędzam w SKO, jutro w PKO". Chcemy podzielić się z Wami naszymi działaniami w ramach SKO. Zachęcamy do odwiedzania i komentowania naszego bloga. Pozdrawiamy.

Świetna zabawa!

Dnia 23 listopada świętowaliśmy w szkole Dzień Pluszowego Misia. W tym dniu każda klasa ubrana była w innym kolorze oraz zaśpiewała wybraną piosenkę o misiu. Niektórzy otrzymali nagrody za udział w misiowych konkursach. To był fajny misiowy dzień.

2

Ogłaszamy konkurs SKO

Zachęcamy uczniów naszej szkoły do udziału w plastycznym konkursie SKO "Warto oszczędzać". Format prac oraz technika dowolna. Na prace czekamy do końca listopada. Najciekawsze prace będą nagrodzone.

0

Uczciliśmy Święto Niepodległości

Po pierwszych listopadowych dniach zadumy, nadszedł pamiętny i radosny dzień 11 listopada. Z okazji Święta Niepodległości uczniowie naszej szkoły wzięli udział w uroczystej akademii z okazji Święta Niepodległości. Uczniowie klas starszych przygotowali inscenizację słowno - muzyczną przybliżającą to ...

0

Obchody 50 - lecia naszej szkoły

W dniach 25 - 27 X 2012 r. obchodziliśmy 50 urodziny naszej szkoły. Odbyło się wiele imprez związanych z tym wydarzeniem. Historia szkoły została przedstawiona na licznych gazetkach, wystawach oraz w izbie pamięci. Również SKO zaprezentowało swój dotychczasowy dorobek.

2
1