1

SKO Blog Miesiąca
- laureaci etapu grudniowego
35
Blog SKO

SP 45 Poznań

SP 45 Poznań

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 45 im. ORP "Poznań" w Poznaniu. SKO w naszej szkole działa od 1972r. Od wielu lat bierzemy udział w kolejnych edycjach konkursu PKO pod hasłem "Dziś oszczędzam w SKO, jutro w PKO". Chcemy podzielić się z Wami naszymi działaniami w ramach SKO. Zachęcamy do odwiedzania i komentowania naszego bloga. Pozdrawiamy.

Dzień Papieski

W Dniu Papieskim wspominaliśmy Jana Pawła II oraz Jego nauczanie. W naszej szkole ważnym elementem tego dnia jest sprzedaż kremówek, z których dochód zostanie przeznaczony na Gasparda Garpa, naszego podopiecznego z Kamerunu.

0

Bicie rekordu w resuscytacji krążeniowo – oddechowej

16 października 2018 roku, podczas Europejskiego Dnia Przywracania Czynności Serca nasza szkoła włączyła się, kolejny już raz, do ogólnopolskiej akcji WOŚP, polegającej na biciu rekordu w resuscytacji krążeniowo – oddechowej przez jak największą liczbę osób.

1

Październik miesiącem oszczędzania

W październiku obchodzimy Światowy Dzień Oszczędzania .Zachęcamy aby wychowawcy ze swoją klasą najpóźniej do końca października na godzinach wychowawczych (klasy 0-3 na zajęciach) przygotowały plakaty związane z oszczędzaniem. Na plakacie musi znajdować się hasło związane z oszczędzaniem (oszczędzać ...

0

Pakiet powitalny

W październiku, miesiącu oszczędzania otrzymaliśmy z PKO BP pakiet powitalny.

1

VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Akcja w naszej szkole była zorganizowana po raz trzeci i miała na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia.

0
1