1

SKO Blog Miesiąca
- laureaci etapu grudniowego
49
Blog SKO

SP 45 Poznań

SP 45 Poznań

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 45 im. ORP "Poznań" w Poznaniu. SKO w naszej szkole działa od 1972r. Od wielu lat bierzemy udział w kolejnych edycjach konkursu PKO pod hasłem "Dziś oszczędzam w SKO, jutro w PKO". Chcemy podzielić się z Wami naszymi działaniami w ramach SKO. Zachęcamy do odwiedzania i komentowania naszego bloga. Pozdrawiamy.

EKO- SZKOŁA 2017

Nasza szkoła otrzymała dyplom za zajęcie V miejsca w konkursie EKO - SZKOŁA 2017. Gratulujemy!

2

Konkurs plastyczny

Zachęcamy do udziału w konkursie plastycznym "Kto ma marzeń sto - oszczędza w SKO". Technika pracy dowolna. Konkurs trwa do 15.11.2017. Prace oddajemy wychowawcom lub opiekunom SKO. Na najciekawsze prace czekają nagrody!

1

Dzień Papieski

16 października obchodzony jest Dzień Papieski. Tegoroczny przebiegał pod hasłem „Idźmy do przodu z nadzieją” . My jak co roku włączyliśmy się w to święto wdzięczności i łączności duchowej z Ojcem Świętym - Janem Pawłem II. Tradycyjnie zajadaliśmy się Jego ulubionymi ciastkami – kremówkami.

2

Rekord z WOŚP

Podczas Europejskiego Dnia Przywracania Czynności Serca uczniowie naszej szkoły przyłączyli się do akcji bicia rekordu w resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Ponad 100 osób z wielką energią, punktualnie o godz. 12.00 rozpoczęło wdechy i uciśnięcia klatki piersiowej na fantomach.

2

Konkurs "Pytanie na szkolnych blogach"

W konkursie „Pytanie na Szkolnych Blogach” mogą brać udział dzieci do 13. roku życia. Na Blogu SKO regularnie publikowane jest pytanie z zakresu podstaw ekonomii i przedsiębiorczości. Pięć osób, które najszybciej udzielą poprawnych odpowiedzi na pytanie zadane na platformie Szkolne Blogi, otrzyma ...

1

Nagroda za udział w konkursie

Eliza Xhihani z klasy IIIa otrzymała Dyplom z PKO BP za zajęcie I miejsca w konkursie plastycznym "Moje wrażenia z wycieczki do Banku". Gratulujemy!!!

0

Zbiórka makulatury

Zachęcamy członków SKO do włączenia się w szkolną akcję zbiórki makulatury. Akcja trwa do 17.10.2017

1
1