1

Jak być eko podczas wakacji?
3 wskazówki, które ułatwią Ci dbanie o środowisko oraz finanse podczas letniego wypoczynku.
3
Blog SKO

SP 45 Poznań

SP 45 Poznań

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 45 im. ORP "Poznań" w Poznaniu. SKO w naszej szkole działa od 1972r. Od wielu lat bierzemy udział w kolejnych edycjach konkursu PKO pod hasłem "Dziś oszczędzam w SKO, jutro w PKO". Chcemy podzielić się z Wami naszymi działaniami w ramach SKO. Zachęcamy do odwiedzania i komentowania naszego bloga. Pozdrawiamy.

Październik miesiącem oszczędzania

Październik miesiącem oszczędzania. Gorąco zachęcam do wzięcia udziału w konkursie plastycznym "Odkładam pieniądze na moje marzenia". Konkurs trwa do 31 października 2016r. Technika dowolna, format pracy dowolny. Najciekawsze prace zostaną nagrodzone. Prace oddajemy swojemu wychowawcy lub opiekunowi ...

1

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Jeśli chcemy dobrze oszczędzać to również musimy dobrze znać tabliczkę mnożenia. Liczeniu nie było końca podczas Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia.

1

Młodzi sportowcy z SP 45

Nasi uczniowie nie tylko świetnie oszczędzają, ale znakomicie spisują się też w zawodach sportowych takich jak piłka nożna, zapasy oraz wielu innych.

1

Dzień Chłopaka

Wszystkim chłopcom z okazji ich święta życzymy wszystkiego najlepszego. W SP 45 odbył się konkurs na chłopaka naj...fajniejszego i naj...bardziej koleżeńskiego. Zwycięzcom gratulujemy.

1

Sprzątanie Świata-Poznań 2016

W tym roku pod hasłem "Podaj dalej...drugie życie odpadów" uczniowie z naszej szkoły sprzątali ulice Głównej. Akcja ta ma na celu poszanowanie środowiska, budzenie i wzmacnianie świadomości ekologicznej. Zapału do porządków było co nie miara.

1

Festiwal Młodego Widza

Zachęcam wszystkich do zakładania kont SKO. Dzięki temu szkoły otrzymają bilety na Międzynarodowy Festiwal Filmów Młodego Widza. Akcja trwa od 1 września do 30 października.

1
1