1

Ministerstwo edukacji odwołało wszystkie jutrzejsze lekcje – ale czy na pewno?
W tym wpisie opowiem Ci, czym są fake newsy i kaczki dziennikarskie. Przeczytaj, a dowiesz się, jak nie dać się zwieść i rozpoznać nieprawdziwe informacje.
23
Blog SKO

SP 45 Poznań

SP 45 Poznań

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 45 im. ORP "Poznań" w Poznaniu. SKO w naszej szkole działa od 1972r. Od wielu lat bierzemy udział w kolejnych edycjach konkursu PKO pod hasłem "Dziś oszczędzam w SKO, jutro w PKO". Chcemy podzielić się z Wami naszymi działaniami w ramach SKO. Zachęcamy do odwiedzania i komentowania naszego bloga. Pozdrawiamy.

Nasze pierwsze sukcesy sportowe

Dnia 16.09.2015r. uczniowie klas I - III naszej szkoły wzięli udział w I Mistrzostwach Powiatu i Miasta Poznań w SUMO. Uczniowie dzielnie walczyli w swoich kategoriach wagowych. Nasza drużyna uplasowała się na II miejscu w klasyfikacji generalnej. Gratulujemy uczestnikom zawodów!

0

Bijemy rekord z WOŚP!

Kolejny raz nasza szkoła włączyła się do ogólnopolskiej akcji WOŚP, polegającej na biciu rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo - oddechowej przez jak największą ilość osób. W tym roku uczniowie klas I - III wzięli udział w akcji.

2

Życzenia dla nauczycieli

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej serdeczne życzenia naszym nauczycielom i wychowawcom składają uczniowie.

6

Konkurs dla SKO - wiczów

Poradnik ekonomiczny "Brawo Bank" ogłosił konkurs plastyczny pt. "Marzenia z SKO i PKO Junior".

2

Grosikowe wspomnienia

Po letnich wakacjach uczniowie klasy trzeciej kontynuują projekt „Bezpieczne wędrówki od grosika do złotówki”.

3
1