1

Jak być eko podczas wakacji?
3 wskazówki, które ułatwią Ci dbanie o środowisko oraz finanse podczas letniego wypoczynku.
3
Blog SKO

SP 45 Poznań

SP 45 Poznań

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 45 im. ORP "Poznań" w Poznaniu. SKO w naszej szkole działa od 1972r. Od wielu lat bierzemy udział w kolejnych edycjach konkursu PKO pod hasłem "Dziś oszczędzam w SKO, jutro w PKO". Chcemy podzielić się z Wami naszymi działaniami w ramach SKO. Zachęcamy do odwiedzania i komentowania naszego bloga. Pozdrawiamy.

Zbiórka makulatury

24 i 25.10.2013 w naszej szkole odbędzie się zbiórka makulatury w ramach akcji "Przywróćmy dzieciom uśmiech" - na rzecz rodzinnych domów dziecka. Kolejne zbiórki odbędą się co dwa tygodnie. Zachęcamy wszystkich do udziału w akcji.

0

Październik miesiącem oszczędzania

W październiku, miesiącu oszczędzania, wszyscy uczniowie, którzy brali udział w poprzedniej edycji konkursu SKO otrzymali z rąk pani Dyrektor nagrody - książki, plecak, notesy, zeszyty, przybory szkolne, gadżety z logo SKO. Gratulujemy!

1

Konkurs plastyczny „Akcja segregacja”

Poradnik ekonomiczny dla dzieci „BRAWO BANK” Nr 3/2013 ogłosił konkurs plastyczny pt. „Akcja segregacja”. Konkurs polega na przygotowaniu przez uczestnika pracy plastycznej przedstawiającej plakat promujący segregację śmieci w najbliższej okolicy. Technika pracy: dowolna technika plastyczna. Mater ...

0

Dzień Papieski

16 października obchodziliśmy w naszej szkole „Dzień Papieski” – dzień wyboru Karola Wojtyły na papieża. W tym dniu wolontariusze i Samorząd Uczniowski w holu szkoły sprzedawali ulubione ciastka papieża – kremówki. Pieniądze ze sprzedaży ciastek zostaną przeznaczone na cele charytatywne.

0

Pomagamy zwierzętom

Zachęcam SKO - wiczów naszej szkoły do włączenia się do akcji, której inicjatorem jest Antek, uczeń klasy drugiej. Antek prosi o karmę, miski, koce, obroże, które razem z rodzicami przekaże do schroniska dla bezdomnych zwierząt. Październik to miesiąc dobroci dla zwierząt. Bezdomne zwierzęta czekają ...

0

Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej życzę wszystkim Nauczycielom wielu sukcesów w pracy zawodowej i w życiu osobistym.

0

Konkurs dla klas 0 - III

Zapraszam gorąco do wzięcia udziału w konkursach w ramach SKO: Konkurs plastyczny dla klas 0 i I – „Dlaczego warto oszczędzać?”, technika dowolna. Konkurs dla klas II – rymowanki na temat oszczędzania. Konkurs SKO dla klas III – wiersze na temat oszczędzania. Konkurs trwa do 30 listopada 2013 r ...

0

"Powitalny pakiet"

Z Banku PKO BP otrzymaliśmy "Pakiet powitalny", który zawierał różne gadżety z logo SKO: długopisy, ołówki, naklejki, notesy, smycze. Dziękujemy Bankowi PKO BP za prezenty.

0

"Święto Pyry" w naszej szkole

Z inicjatywy Małego Samorządu Uczniowskiego uczniowie klas 0 - III wzięli udział w "Święcie Pyry". Na lekcjach zapoznali się z historią ziemniaka. Wykonali ludziki i stemple ziemniaczane. Zajadali się ziemniakami w mundurkach. Dużo emocji dostarczyły dzieciom "Zawody sportowe z pyrą". Na zakończenie ...

0

Październik miesiącem oszczędzania

KONKURS SKO - EDYCJA 2013/2014 trwa do końca maja 2014r. Miesiąc październik jest miesiącem oszczędzania. Zachęcam wszystkich do intensywnego oszczędzania w tym miesiącu oraz do zakładania internetowego konta PKO.

0
1